Строки звернення і терміни виплат по ОСАГО - Green Travel Україна
 Строки виплати по ОСАГО


Green-travel надає допомогу клієнтам, які потрапили в автомобільну аварію. Фахівці нашого агентства консультують і розповідають як потрібно поводитися під час настання ДТП і які кроки слід зробити після завершення оформлення дорожньо-транспортної пригоди. Поспішаємо зазначити, що при настанні страхового випадку колосальну роль відіграють строки звернення по ОСАГО в той агентство, де був оформлений поліс. Дане питання є першорядним, оскільки терміни регламентуються чинним законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Стаття 33.1.4 цього закону України свідчить, що при настанні ДТП, яке передбачає відшкодування страхового збитку, водій автомобіля, причетного до пригоди, повинен:

  • винуватець ДТП протягом 3-х робочих днів, після оформлення транспортної пригоди, зобов’язаний в письмовій формі повідомити страхову компанію, в якій був оформлений поліс, про аварії, що сталася. Також водій повинен вказати особисті дані, місцезнаходження автомобіля і перелік пошкодженого майна;
  • постраждала сторона повинна подати заяву протягом одного року в тому випадку, якщо внаслідок аварії пошкодилося лише майно. Якщо в результаті ДТП було завдано істотної шкоди здоров’ю або життю, потерпілий має право подати заяву на протязі 2-х років з моменту настання аварії.

При цьому варто врахувати, що звернення по ОСАГО повинні подавати всі учасники події – і винуватець аварії, і постраждала сторона. При недотриманні даних термінів винуватець ДТП може притягатися до дисциплінарних заходів покарання.

Терміни виплат по ОСАГО

Середній термін виплати компенсації за страховкою складає не більше 90 днів . На терміни виплат впливають різні фактори і особливості конкретного дорожньо-транспортної пригоди. Фахівці нашої компанії прагнуть максимально оперативно покрити витрати, пов’язані з ДТП і врегулювати всі супутні питання клієнта.

Умови виплати по ОСАГО

Отримати компенсацію по ОСАГО досить просто. Для цього в страхову компанію необхідно надати:

  • своєчасне повідомлення про настання страхового випадку;
  • європротокол (якщо такий є);
  • посвідчення водія;
  • техпаспорт на транспортний засіб;
  • паспорт;
  • ідентифікаційний код.

Більш детальну інформацію про поліс ОСАГО можна отримати у менеджерів нашої компанії. Телефонуйте або пишете на електронну адресу!

Похожие статьи

Черногория открыта для украинцев даже без тестирования
event_note
30.08.2021
Как застраховать авто на еврономерах
event_note
31.08.2021
Турция на авто: правила въезда и важная информация для водителей
event_note
6.09.2022
🔥Внимание КОНКУРС от Green travel
event_note
30.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів