Їзда без страховки - штрафи для іноземців і українців в 2022 - Green Travel Україна
 Штрафи за їзду без страховки

Щоб стати повноцінним автомобілістом, одного тільки автомобіля явно недостатньо, адже для керування транспортним засобом потрібно ще оформити ОСАГО . Деякі з різних причин нехтують цією вимогою, але заощадити таким чином гроші навряд чи вийде. Справа в тому, що їзда без страховки – це адміністративне порушення, за яке доведеться сплатити штраф. Розмір штрафу, незважаючи на зміни в законодавстві, в 2022 році залишиться незмінним.

Розмір штрафу варіюється залежно від характеру злочину. Так, наприклад, прострочена страховка обійдеться водіям у 850 гривень . Аналогічний штраф доведеться сплатити і в тому випадку, якщо страховка водієм не оформлялася в принципі. За відсутність поліса, який був своєчасно отриманий і продовжений (наприклад, якщо водій забув його вдома), доведеться розщедритися на 450 гривень .

Деяким водіям доводиться платити штраф через незнання закону. Зокрема, щасливі власники новеньких машин думають, що транзитні номери дають їм право їздити без оформлення страхового поліса, але це не так. Автомобіль – джерело підвищеної небезпеки, якщо він переганяється для реєстрації в інше місто, то на цей випадок передбачені короткострокові страхування на 10-15 діб, чого цілком достатньо для перегонки і реєстрації. Якщо такий поліс відсутній, то водієві з транзитними номерами доведеться заплатити ті ж 850 гривень.

Оформити поліс автоцивілки

Автомобілі на іноземних номерах можуть не оформляти ОСАЦВ, але тільки в тому випадку, якщо у них є страховка «Зелена карта» . У разі відсутності такого поліса іноземцю доведеться сплатити штраф за їзду без страховки.

Уникнути штрафних санкцій зовсім нескладно, адже оформити поліс можна в онлайн-режимі, для цього потрібно лише вибрати страхову компанію, яка пропонує найбільш привабливі умови.

Схожі статті

Новые правила безвиза: как украинцев будут пускать в Европу в 2022 г.
29.08.2021
Планируете выезжать за границу на собственном авто - помните о Зеленой карте
29.08.2021
Для чего франшиза в страховке
30.08.2021
Отдых во время военного положения: реально ли выехать за границу в отпуск и как это сделать?
8.08.2022
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів