Виплати по ОСАГО - на що розраховувати водієві?- Green Travel Україна
На які виплати по ОСАГО можуть розраховувати власники транспортних засобів?


Виплати по ОСАГО – грошові кошти, які виплачуються страховиком постраждалим в ДТП з вини особи, яка перебувала за кермом застрахованого автомобіля. Ліміти виплат по ОСАГО закріплені в законодавстві України (ЗУ № тисяча дев’ятсот шістьдесят один-IV від 01.07.2004).

Скільки платять страхові компанії?

Починаючи з 2016 року максимальна страхова виплата по ОСАГО зазнала змін і сьогодні становить до 100 000 гривень за пошкодження автомобіля і до 200 000 гривен за заподіяння шкоди здоров’ю стороннім особам. При цьому водій транспортного засобу, який потрапив в ДТП, не може претендувати на отримання страховки, оскільки ОСЦПВ покриває страховку автоцивільної відповідальності. Важливо знати:

  • в разі перевищення встановленого ліміту виплат при відшкодуванні матеріальних збитків, різниця виплачується безпосередньо власником страховки;
  • якщо розмір збитку менше встановленої суми, тоді страхове агентство виплачує тільки необхідну суму;
  • компенсація в розмірі до 200 000 гривен виплачується кожному потерпілому третій особі, отримала травми в результаті ДТП;
  • окремо відшкодовуються збитки, яка була заподіяна кожному автомобілю. Розмір грошової виплати становить до 100 000 гривень.

Максимально встановлена ​​сума страхування не є агрегатною, тобто не зменшується з кожним новим страховим випадком, що стався протягом року (терміну дії поліса). Однак, страховик має право зменшити суми виплат, якщо в результаті ДТП 5 і більше автомобілів. Якщо обидва учасники ДТП є винуватцями, максимальна сума виплат ділиться навпіл.

Похожие статьи

🔥Внимание КОНКУРС от Green travel
event_note
30.08.2021
Что нужно для въезда в Турцию? Где заполнять  электронную анкету?
event_note
31.08.2021
Черногория открыта для украинцев даже без тестирования
event_note
30.08.2021
Планируете путешествие за границу с детьми? Что надо знать👇
event_note
30.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів