Віньєтки для платних доріг Європи - Green Travel Україна
Сплачуй дороги в 9 країнах Європи, миттєво та зручно з Грінтревел
 • Словенія
 • Австрія
 • Швейцарія
 • Угорщина
 • Словаччина
 • Чехія
 • Болгарія
 • Румунія
 • Молдова

У вас залишились питання?

Так, звичайно, в цьому основна перевага покупки віньєтки онлайн.

Якщо ви оплачуватимете дорожню марку платіжною карткою, вам просто потрібно заповнити дані про автомобіль, вибрати тип дорожньої марки, вибрати початок дії та сплатити. Ви отримаєте підтвердження оплати електронною поштою та зможете продовжити шлях.

Але якщо ви вибираєте оплату за рахунком, то банківський переказ може тривати до 3-х днів, у такому разі ви отримаєте віньєтку після надходження коштів на наш рахунок.

Так звичайно. При оформленні замовлення, ви вказуєте період дії та дату початку дії, таким чином ви можете оформити оплату доріг на місяць вперед.

Так, звичайно, ви можете придбати дозвіл на проїзд платними дорогами відразу в декількох країнах, залежно від вашого маршруту. Просто додайте їх під час оформлення замовлення.

Обирайте першу країну маршруту, тип авто та строк дії віньєток (період перебування на платних дорогах), натискайте “Далі” і вже на 2-ому кроці додавайте наступні країни проїзду з платними дорогами.

На даний момент у сервісі Грінтревел доступний до замовлення офіційний дозвіл на 9 країн Європи: Словенія, Австрія, Швейцарія, Угорщина, Словаччина, Чехія, Болгарія, Румунія, Молдова, і ми працюємо над отриманням ліцензій в інших країнах.

Так, така опція доступна, при виборі додаткового сервісу Flex. Додавши його до замовлення, ви зможете відмовитися від віньєтки і отримати повернення коштів, змінити дані по авто, і перенести дату поїздки.

На даний момент платні магістралі в 17 країнах Європи. Повний перелік країн ви можете знайти у нашій пам’ятці «Перелік платних доріг Європи»

Так, українці, як і інші європейські громадяни, мають за законом оплачувати платні дороги. Відразу після початку військового вторгнення росії в Україну, низка країн робила виняток для автомобілів на українській реєстрації та звільняла від покупки віньєтки. На даний момент застосовується стандартний режим оплати.

Більше інформації з кожної країни публікуємо у нашому блозі.

Не потрібно нічого друкувати, возиити з собою або клеїти на скло – наявність євровіньєтки визначається зчитуванням номерного знака дорожніми камерами. Так само поліція перевіряє наявність дійсної сплати за дорогу за допомогою бази данних, куди вже внесені ваші номерні знаки.

Як правило, віньєтка активується протягом 1 години з моменту оплати, час залежить від реакції національного провайдера, тієї країни, куди ви купуєте віньєтку.

Важливо: якщо ви вибрали опцію Флекс, що дозволяє зробити повернення або змінити дані по віньєтці, то в такому випадку віньєтка буде активована за 6 годин до дати вибраного терміну дії.

Окрім придбання віньєтки, що покриває основні магістралі обраної країни. Ми також додаємо можливість оплатити онлайн окремі ділянки на маршруті, наприклад, платний проїзд тунелями.

Така опція вже доступна для Австрії, ви можете вибрати її та оплатити разом з основною віньєткою, якщо напевно знаєте, що проїжджатимете цими ділянками.

Або можете оплатити їх вже на місці, не додаючи цю опцію на сайті.

Плануєте поїздку в Європу на автомобілі? У такому разі вам необхідно знати, що в більшості країн для пересування дорогами або автомагістралями потрібні віньєтки для доріг Європи. З Green Travel в онлайн режимі ви маєте унікальну можливість вибрати відповідну віньєтку, розрахувати її вартість і оплатити. Так ви зможете швидко і без переплат купити євровіньєтку, аби нічого не заважало насолоджуватися поїздкою.

Що таке віньєтка?

Віньєткою називається транспортний збір за користування дорогами. Вона є найпопулярнішою формою оплати в більшості країн. Зокрема, без неї практично неможливо буде проїхатися дорогами Угорщини, Болгарії, Чехії, Словаччини, Молдови, Словенії, Австрії, Швейцарії чи Румунії. Євровіньєтка дає право проїзду на певний час транспортному засобу платними дорогами. Гроші з такого збору йдуть на обслуговування, ремонт і поліпшення дорожньої системи. Без наявності такого квитка водієві забороняється пересування на авто.

Чи потрібна віньєтка українцям?

В одних країнах платні дороги оплачують усі, в інших тільки іноземці. У будь-якому разі віньєтка для українців є обов’язковою. Якщо вона буде відсутня водієві доведеться сплатити штраф, а це від 46 до 800 євро залежно від країни та виду транспортного засобу. Наявність євровіньєтки контролюється представниками поліції, дорожньої служби або камерами спостереження, а сам штраф можуть виписати стільки разів, скільки вас «спіймали».

Чи можна купити віньєтку онлайн?

Якщо раніше оплата платних доріг була дещо складною і здійснювалася в спеціальних пунктах чи кіосках, зараз прогрес спростив завдання. Щоб купити віньєтку для авто достатньо скористатися продуманим онлайн сервісом Green Travel. Для оформлення документа знадобиться зробити лише кілька кроків:

 • вибрати послугу;
 • визначити країну, якою плануєте поїздку та категорію вашого транспортного засобу;
 • термін дії електронної віньєтки;
 • вказати інформацію про свій ТЗ і дату, з якої починатиме діяти квиток;
 • останній крок – оплатити віньєтку онлайн.
 • Уже протягом кількох хвилин документ буде сформовано.

Скільки діє віньєтка?

Щоб кожен міг купити євровіньєтку, відповідну періоду, коли в ній є потреба, передбачено різний термін дії. Зазвичай це оплата на день, тиждень, місяць і рік з моменту активації. Однак можливі й інші градації. Наприклад, у Болгарії є на вихідні, тиждень, місяць, 3 місяці та рік. Вартість залежить від країни, виду транспорту та тривалості дії. У калькуляторі Green Travel ви можете вибрати зручний для себе термін і одразу дізнатися, скільки коштуватиме електронна віньєтка для платних доріг.

Переваги купівлі віньєтки в Green Travel:

 • Економія часу на пошук і купівлю, не треба стояти в черзі до каси.
 • Не потрібно нічого клеїти на скло – наявність євровіньєтки визначається зчитуванням номерного знака дорожніми камерами.
 • Безпека – ваші дані не дізнаються сторонні люди.
 • Зручність оформлення – з продуманим інтерфейсом достатньо лише вибрати та заповнити необхідні рядки, а потім оплатити віньєтку онлайн.
 • Моментальна активація – ви можете обзавестися документом навіть якщо поїздка виявилася спонтанною.
 • Завжди під рукою – готова віньєтка для платних доріг буде у вас на смартфоні разом з іншими важливими документами – Зеленою картою, туристичною страховкою.
 • Вигідні ціни – ви платите тільки за електронну віньєтку, а не за супутні витрати продавця.
 • Можна спланувати поїздку заздалегідь, вибравши абсолютно будь-яку дату для початку активації.

Потрібна допомога? Звертайтесь зараз, ми online 24/7

Телефонуйте нам
Поставити питання
Наші експерти:
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів