Медична страховка в Грузію для візи і безвіза, терміни, ціна: Green Travel

Грузія – прекрасна країна з багатою історією та унікальною природою, тому щороку сюди з’їжджаються туристи з усього світу. Однак перед поїздкою краще оформити медичну страховку, щоб під час подорожі зосередитися тільки на місцевих красу і відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації.

Розрахунок туристичної (мед) страховки для виїзду за кордон

help_outline
help_outline
help_outline
help_outline
help_outline
 
help_outline
help_outline
Вартість страховки
--- грн. за --- днiв

thumb_up
Гарантія кращої ціни
Інформація про туристів

Доставка та оплата

help_outline
help_outline

Що включає медична страховка

Стандартна медична страховка в Грузію охоплює повний список аварійних ситуацій, які можуть статися під час відпочинку. У пакет входить захист від нещасних випадків і оплата медичної допомоги при зверненні до місцевих закладів охорони здоров’я. Звичайно, вам в будь-якому випадку нададуть медичну допомогу при необхідності, але без поліса всі процедури будуть платними. З урахуванням того, що країну зазвичай відвідують громадяни інших країн, розцінки на медичні послуги можуть бути досить високими. Страховий поліс позбавляє від фінансових витрат, так як включає повну оплату надання першої медичної допомоги і відновного лікування. До речі, поліс не тільки включає оплату самих послуг, а й покриває вартість медикаментів, які будуть використовуватися в лікарні.

Страховка в Грузію є офіційним документом, і при оформленні ви отримаєте контакти, за допомогою яких зв’яжіться з представником страхової компанії. Як правило, така інформація розміщується на самому полісі, тому всі потрібні відомості будуть завжди під рукою.

Вартість страхового поліса

Спеціальний калькулятор допоможе розрахувати вартість поліса, так як ціна залежить від декількох факторів. В першу чергу, в розрахунок береться тривалість поїздки і вік застрахованого особи. Люди у віці більш схильні до розвитку хронічних захворювань, тому вартість поліса може бути вище. Також слід враховувати і той факт, що з віком здоров’я слабшає і організм більш схильний до різних інфекцій.

Наступними факторами є кількість опцій, які входять в поліс, і вигляд самої страховки. Наприклад, спортсмени, які займаються екстремальними видами спорту, оформляють дорожчі поліси, так як їх відпочинок безпосередньо пов’язаний з ризиком отримати травму. Опції підбираються залежно від того, які ризики здаються вам найбільш небезпечними і ймовірними. У деяких випадках достатньо стандартного комплексу, який включає захист від нещасних випадків, іншим туристам знадобиться захист від втрати багажу і фінансових ризиків.

Туристична страховка в Грузію – це важливий документ, який стане в нагоді кожному відпочиваючому, тому слід подбати про оформлення поліса заздалегідь. На нашому сайті ви можете придбати страховку, яка стане надійним захистом від будь-яких ризиків і допоможе вам відпочити в комфорті і безпеки.

Відгуки наших клієнтів

Загальний рейтинг
4.9 из 5
236 голосів
Відгуки в Facebook
4.8 из 5
170 голосів
Відгуки в Google
4.9 из 5
128 голосів
star
star
star
star
star

Отправляясь в путешествие с семьей решили оформить страховку в Green Travel. Приятно удивили невысокие цены на услуги компании, отличающиеся от расценок других страховых компаний. Оформление провели онлайн, через 2 дня получили страховку. Оперативно, остались довольны!

Юлия, 23.07.2020
star
star
star
star
star

Очень удивила и порадовала оперативность работы сотрудников этого страхового агентства. Представители агентства настоящие профессионалы своего дела. Сотрудничество удобное и выгодное. Рекомендую заказывать «Зеленую карту» именно здесь!

Игорь, 23.07.2020
star
star
star
star
star

Воспользовалась услугами Грин Трэвел в Тернополе. Приветливые и коммуникабельные специалисты сразу расположили к себе, ответили на все возникшие вопросы. Цены на услуги компании приятно порадовали. Спасибо вам за превосходную и качественную работу!

Юлиана, 23.07.2020
star
star
star
star
star

Обратился в компанию, так как необходимо было оформить ОСАГО. Приветливый персонал быстро оформил все необходимые документы и ответили на все мои вопросы. Рекомендую воспользоваться услугами агентства Green Travel, ребята помогут решить вопросы по страховке максимально оперативно

Ярослав, 23.07.2020
star
star
star
star
star

С полной уверенностью могу утверждать, что компания Green Travel предоставляет услуги на Европейском уровне. Выплата по страховому случаю прошла достаточно быстро. В компании работают отличные профессионалы. На мою просьбу о помощи откликнулись моментально. Однозначно всем рекомендую воспользоваться услугами компании!

Анна, 23.07.2020
star
star
star
star
star

Хотел бы поблагодарить специалистов компании Грин Трэвел в городе Запорожье. Представитель компании помог оперативно решить вопрос по страховому случаю. Услуги были предоставлены на высшем уровне, остался доволен качеством предоставленных услуг!

Юрий, 23.07.2020
star
star
star
star
star

Персонал филиала Green Travel, расположенный в Кривом Роге, очень приветливый и коммуникабельный. Остались только положительные впечатления от сотрудничества. Впредь также буду оформлять страховку в этом агентстве.

Карина, 19.02.2020
star
star
star
star
star

ДТП неприятное происшествие для каждого водителя, но я застраховал свой автомобиль в Грин Трэвел и не пожалел. Случилась авария – позвонил на горячую линию агентства, приехал инспектор, оценил масштабы бедствия, оформил все документы и посодействовал в выплате компенсации. Безмерно благодарен!

Виталий, 19.02.2020
star
star
star
star
star

Хочу выразить огромную благодарность сотрудникам Green Travel в Кривом Роге, которые помогли в решении моего страхового случая. Работа была проведена оперативно и качественно, все тяготы сотрудники компании взяли на себя. Огромное спасибо!

Семен, 19.02.2020
star
star
star
star
star

Классная компания, в которой трудится дружный коллектив! После ДТП позвонил по номеру горячей линии, меня оперативно проконсультировали о дальнейших действиях и сказали ожидать представителя компании. Инспектор приехал в течение 20 минут и решил все вопросы. Рекомендую!

Евгений, 19.02.2020
star
star
star
star
star

Благодарна представителям страховой компании Грин Трэвел. При возникновении ДТП оперативно выехали на место происшествия, помогли оформить необходимые бумаги, рассказали мои дальнейшие действия и когда будут возмещены деньги на ремонт. Могу сказать одно – работу выполняют быстро, а главное качественно!

Марго, 19.02.2020
star
star
star
star
star

Грин Трэвел отличная страховая компания! Особое внимание хочу уделить сотрудникам филиала компании, расположенного в Херсоне. Все представители Green Travel доброжелательны и внимательны к клиентам. Оформили ОСАГО достаточно быстро и без особых проволочек. Приятно сотрудничать с грамотными ребятами!

Максим, 19.02.2020
7 хвилин
Оформлення онлайн поліса за 7 хвилин
Безкоштовна доставка поліса за 1 день. Доставка за кордон
Дешевше ніж в офісах, Знижки постійним клієнтам
Гарантія повернення коштів до початку дії поліса
100% офіційний поліс, без проблем на кордоні!

Наші гарантії

Наявність всіх офіційних ліцензій та дозвільних документів
Наявність всіх офіційних ліцензій та дозвільних документів
Страхова компанія №1 у сфері автоперевезень 2018, 2019, 2020 р.
Страхова компанія №1 у сфері автоперевезень 2018, 2019, 2020 р.
Високий підтверджений рейтинг UA++
Високий підтверджений рейтинг UA++
Перестраховка власних ризиків в європейських компаніях
Перестраховка власних ризиків в європейських компаніях
248 млн грн виплатили нашим клієнтам за 2020 рік
248 млн грн виплатили нашим клієнтам за 2020 рік
Повертаємо гроші при скасуванні поїздки
Повертаємо гроші при скасуванні поїздки

Похожие статьи

Туристическое страхование в Румынии
Медицинская страховка в Черногорию
Зеленая карта в Чехию
Зеленая карта в Латвию

У вас залишилися питання?

Допомогти з вибором страховки? Оформити заявку на страховку? Страховий випадок?
phone_in_talk
Телефонуйте нам
forum
Поставити питання
Наші експерти:
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів