Перевірка дії поліса ОСАЦВ в додатку «Дія» - Green Travel Україна
 Перевірити поліс в додатку ДІЯ


Завдяки розвитку діджіталізаціі в нашій країні з’явився зручний електронний сервіс «Дія», який доступний для всіх власників смартфонів. Досить встановити програму і в вашому телефоні з’являться особисті документи в цифровому вигляді, а саме:

  • ID-паспорт;
  • закордонний паспорт;
  • водійські права;
  • техпаспорт на транспортний засіб;
  • діючий страховий поліс;
  • студентський квиток.

Тепер немає необхідності постійно носити документи при собі, досить встановити на телефон додаток «Дія» та ваші документи будуть завжди під рукою в потрібний момент. Завдяки постійній оптимізації сервісу тепер в ньому можна перевірити валідність страхового поліса ОСАЦВ . Варто відзначити, що в сервісі відображається інформація про страховому договорі, який укладено на транспортний засіб самим власником або зареєстрованим користувачем, яким є особисто ви. Простіше кажучи повну інформацію про страховку в сервісі «Дія» може побачити виключно власник автомобіля. В іншому випадку інформація не буде доступний широкому в додатку.

Робота сервісу здійснюється таким чином, що на серверах не зберігається персональні дані про користувачів. Відображення необхідної інформації відбувається в момент надходження на сервера разового запиту. Сама інформація передається по зашифрованих каналах. У деяких випадках застосовується подвійне шифрування. Під час отримання запиту на отримання інформації про наявність страховки, сервіс запитує дані в МТСБУ. Поточний статус «автоцивілки» відбивається у вигляді рядка, що біжить на мапі техпаспорта. Залежно від кольору цього рядка можна визначити валідність поліса:

  • рожевий – страховка дійсна;
  • жовтий – недійсна.

Також на цифровому техпаспорті вказується інформація про страховика, з яким було укладено договір по ОСАГО. Провести звірку поліса з даними, занесеними до реєстру можна через QR-код. Отримати код можна, натиснувши на три крапки. Сьогодні не обов’язково мати паперову версію страховки або інших документів. Відповідно до ПДР України пункт 2.1 свідчить, що водій має повне право пред’являти діючий страховий поліс в електронному вигляді.

Якщо ОСАГО не відображається в додатку, тоді рекомендуємо перевірити інформацію через офіційний сайт МТСБУ, відвідавши розділ «Перевірка автоцивілки». Причини, за якими договір не відображається в «Дія» можуть бути різні. Найбільш поширеною є внесення неправильних даних до Єдиного реєстру централізованої бази даних МТСБУ страховим агентом. В даному випадку вам необхідно звернутися в страхову компанію, з якою був укладений договір. Після виправлення всіх неточностей інформація про полісі відобразиться в додатку по закінченню доби.

Похожие статьи

Ответы на вопросы по страхованию
event_note
29.08.2021
Наклейки на авто, на заднее стекло, в подарок
event_note
30.08.2021
🇸🇰 Новые правила въезда в Словакию для туристов
event_note
31.08.2021
Планируете выезжать за границу на собственном авто - помните о Зеленой карте
event_note
29.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів