Пряме врегулювання в автострахуванні - Що це і навіщо потрібно? - Green Travel Україна
Прямое урегулирование в страховании

На території України з 2011 року діє закон, який спрощує оформлення матеріалів ДТП, за умови відсутності травмованих або загиблих осіб. Пряме врегулювання в страхуванні авто практикується в багатьох розвинених країнах світу. При настанні страхового випадку потерпілий в аварії має право звернутися в свою страхову компанію з метою отримання відшкодування збитку. Автоцивілка з прямим врегулюванням дає можливість водієві, який потрапив в дорожньо-транспортну пригоду, робити самостійний вибір – звернеться до свого страховому агенту або в компанію, в якій застрахований винуватець аварії.

Страховий поліс з можливістю прямого врегулювання працює в багатьох країнах Європи. Головною перевагою подібної страховки є можливість звернення в агентство, в якому ви уклали договір ОСАГО. Безсумнівно, даний факт є вагомим плюсом, адже ваш страховий агент більш зацікавлено поставиться до свого клієнта. Однак не варто забувати і про недоліки, до яких можна віднести:

необхідність отримання вашої страховою компанією підтвердження страховика винуватця про можливість безпосередньо врегулювати питання відшкодування збитку. Якщо підтвердження не зробить, тоді вам доведеться самостійно відвідати страхову компанію, в якій був оформлений страховий договір винуватця аварії.

Якщо у вас залишилися питання, тоді звертайтеся в нашу компанію. Менеджери нашого агентства докладно розкажуть про полісі Зелена карта з прямим врегулюванням і допоможуть оформити страховку в режимі онлайн.

Похожие статьи

Как застраховать авто на еврономерах
event_note
31.08.2021
Путь домой: что можно ввозить в Украину и в каких размерах? Ответы на волнующие вопросы
event_note
20.06.2022
Льготы при страховании авто для инвалидов и пенсионеров
event_note
29.08.2021
🔥Внимание КОНКУРС от Green travel
event_note
30.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів