AssistMe - Допомога на дорогах Європи 24/7 - Green Travel Україна
AssistMe - Допомога на дорогах Європи 24/7 Вартість “Зеленої карти”

Купуючи «зелену карту» в Greentravel ви маєте право скористатися послугою «AssistMe», яка передбачає організайційну допомогу та підтримку на дорогах Європи 24/7:

 • AssistMe - Допомога на дорогах Європи 24/7
  Допомога у пошуку та виклику евакуатора в Європі у випадку поломка, або ДТП – БЕЗЛІМІТНО, оплата послуг євакуації не входить у пакет
 • AssistMe - Допомога на дорогах Європи 24/7
  Допомога та консультація страхового експерта при настанні страхового випадка ДТП, алгоритм дій на місці ДТП та після – БЕЗЛІМІТНО
 • AssistMe - Допомога на дорогах Європи 24/7
  Допомога у пошуку та бронюванні житла (при ДТП або евакуації авто) - БЕЗЛІМІТНО, оплата проживання не входить у пакет
 • AssistMe - Допомога на дорогах Європи 24/7
  Організація online консультації євпропейского юриста-адвоката при настанні страхового випадка ДТП – у ліміті 1 консультації за період договору
 • AssistMe - Допомога на дорогах Європи 24/7
  Інші консультаційні, довідкові послуги оператора підтримки Грінтревел – допомога в перетині кордону, та перебування на авто за кордоном – БЕЗЛІМІТНО
 • AssistMe - Допомога на дорогах Європи 24/7
  Організація online консультації перекладача (англійська, німецька, польська, чеська) при ДТП або зупинці поліцією - у ліміті 1 консультації за період договору

Відгуки наших клієнтів

Загальний рейтинг
4.9 из 5
420 голосів
Відгуки в Facebook
4.8 из 5
213 голосів
Відгуки в Google
4.9 из 5
228 голосів
star
star
star
star
star
Інна, Киів
31.05.2023

Втрапила в аварію під Перемишлем, навіть поліс не могла знайти, так панікувала( Подзвонила одразу, домогли, спокійно знайшли поліс, розказали по крокам, що робити. Дуже допомогли, це важливо. Дякую за вашу роботу!

star
star
star
star
star
Сирук Игорь, Киев, Opel Insignia
31.05.2023

Нормальный сервис, уже дважды заказывал и даже один раз отменял, никаких проблем не было деньги вернули в течении 2х часов.

star
star
star
star
star
Орест, Хмельницький
30.05.2023

Полiс не за 3 хвилини, як пишете, але десь за 10 хвилин отримав. Вараховуючи, що це суббота – то нормально. Обіцянний кеш-бек також отримав в той же день. Дякую.

star
star
star
star
star
Ольга, Днепр
29.05.2023

Покупала 28.05.2023 медицинскую страховку для поездки в Италию, для себя и ребенка. Удобный калькулятор на сайте, но оформление быстрее через оператора. Сделайте скидки для постоянных клиентов!

star
star
star
star
star
Костя, Дніпро
22.05.2023

Є ще над чим працювати, довго не міг оплатити, все висіло, спрацювало з другого разу. Але в цілому буду користуватися, бо порекомендували друзі, даю вам шанс)

star
star
star
star
star
Инна, Запорожье.
11.05.2023

Спасибо Марии, помогла оформить полис поздно ночью, все подсказала! Спасибо, что вы работаете в такие моменты.

star
star
star
star
star
Ігор, Київ
9.05.2023

Зробіть що б вдруге та втреттє вже не потрібно було заповнювати свої данні, бо купую регулярно! В іншому все подобається.

star
star
star
star
star
Іван, Львів
2.05.2023

Був у маленькому ДТП, з моєї вини, звертався, все проконсультували, підказали як корректно все оформити з поліцієї, дуже вдячний.

star
star
star
star
star
Михайло, Чернівці
19.04.2023

Дуже приємні консультанти, абсолютно завжди на зв’язку! По оофрмленню питань вже не має, оофрмлював і зеленку і медичну страховку. Гарний сервіс.

star
star
star
star
star
Олена, Дніпро
11.04.2023

Єдині до кого можна дозвонитись в вихідний день і оформити страховку, молодці!

star
star
star
star
star
Сергій, Київ.
27.02.2023

Дуже класно, що зробили кеш-бек! Було приємно отримати поповнення мобільного на пару місяців. Купую у вас в третє.

star
star
star
star
star
Ігор Сирьский.
22.02.2023

Дуже подобаються ваші дівчата оператори, залишу відгук саме про них! Приємно коли так обслуговують. Отримав страховку за пару хвилин, на кордоні питань не було, показував з телефону.

Придбати пакет «AssistMe»

Послуги надаються ексклюзивно клієнтам, які мають діючий договір страхування «зелена карта» придбаний в сервісі Greentravel;
Оформити

Умови надання послуг “AssistMe”

 • Послуги надаються ексклюзивно клієнтам, які мають діючий договір страхування «зелена карта» придбаний в сервісі Greentravel;
 • Послуги надаються ексклюзивно клієнтам, які мають діючий договір страхування «зелена карта» придбаний в сервісі Greentravel;
 • По кожній послузі передбачено ліміт використання в рамках додаткового публічного договору, мають різний графік опрацювання та різні критерії для надання послуги;
 • У разі використання ліміту послуг, або потребі в додаткових послугах за кордоном – вартість їх надання сплачується окремо

Як придбати пакет «AssistMe»

Дорожній асистент в Європі – є унікальною послугою, яка надається ексклюзивно для клієнтів сервісу Greentravel.

Замовляйте поліс «зелена карта» ,обирайте додаткову опцію «AssistMe» та отримайте електронний договір на ваш e-mail разом з полісом «зелена карта».

Якщо ви вже маєте чинний страховий поліс «зелена карта» від Greentravel та хочете додатково отримати пакет «AssistMe» – звертайтесь до наших операторів будь-яким зручним способом.

favorite

Наша підтримка не має кордонів та часових поясів. Ми завжди поруч та на зв'язку, в якій би країні ви не знаходились.

Працюємо для вас: цілодобово та без вихідних.

Поширені запитання

Термін дії аналогічний строку дії поліса «зелена карта». Послуга дорожнього асистента – це доповнення та розширення поліса «зелена карта». Від 14 діб до 1 року.

Дорожній асистент надає вам додатковий практичний захист та спокій у дорозі за кордоном. Ви маєте змогу цілодобово звернутися до операторів на лінії, та отримати консультаційну та організаційну допомогу.
А у випадку потрапляння в ДТП, за наявності пакету AssistMe ви можете отримати консультації європейського адвоката та перекладача у тій країні ЄС, де це потрібно. Також ми попіклуємося викликати необхідні екстрені служби чи евакуатор, а також підшукаємо житло.

Пакет діє по усій території ЄС. Отримати консультаційні послуги ви можете отримувати цілодобово та без обмежень. Наші оператори допоможуть з усіх профільних питань, та допоможуть з перетином кордону, чи алгоритмом дій при страховому випадку.
Скористатися послугами адвоката чи перекладача, ви зможете при настанні страхового випадку, який має бути зафіксованим у СК.

Ціна додаткового договору залежить від терміну, наприклад за 14 діб вартість складе – 59 грн.
Річний договір коштує 499 грн. Ціни та сама послуга доступні тільки для кліієнтів Грінтревел.

При замовленні послуги «дорожній асистент у ЄС» та оплати, ви отримуєте електронний договір (оферта)  в якому зафіксовані обов’язки, які ми на себе беремо. Це і є підтвердженням того, що ви сплатили за послугу.
Також гарантією отримання послуг у повному обсязі виступає наш ексклюзивний партнер – сервіс онлайн страхування Greentravel, який має бездоганну репутацію, що підтверджено відгуками та високими рейтингами.

У вас залишилися питання?

Допомогти з вибором страховки? Оформити заявку на страховку? Страховий випадок?
Телефонуйте нам
Поставити питання
Наші експерти:
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів