Зеленая карта • Стоимость страхового полиса Green card 2023 в Украине • Greentravel.ua
Калькулятор завантажується...
Якщо у вас вимкненi COOKIE або JavaScript - будь ласка, зв'яжіться з нами самостійно

Розрахунок вартості полісу "Зелена карта"

help_outline
Ціна поліса
  • Оформимо поліс за 3 хвилини
  • Повернення коштів при скасуванні поїздки
  • Ми на зв'язку 24/7

Крок 2 з 3: Дані для оформлення поліса

Калькулятор расчета стоимости Зеленой карты
Общий рейтинг
4.9 из 5
420 голосов
Калькулятор расчета стоимости Зеленой карты
Отзывы в Facebook
4.8 из 5
213 голосов
Калькулятор расчета стоимости Зеленой карты
Отзывы в Google
4.9 из 5
228 голосов
Калькулятор расчета стоимости Зеленой карты
Оформление онлайн полиса за 7 минут
Калькулятор расчета стоимости Зеленой карты
Поддержка 24/7 в любой стране Европы!
Калькулятор расчета стоимости Зеленой карты
Дешевле чем в офисах, скидки постоянным клиентам
Калькулятор расчета стоимости Зеленой карты
Гарантия возврата средств до начала действия полиса
Калькулятор расчета стоимости Зеленой карты
100% официальный полис, без проблем на границе!

Наши гарантии

Отзывы наших клиентов

Калькулятор расчета стоимости Зеленой карты
Общий рейтинг
4.9 из 5
420 голосов
Калькулятор расчета стоимости Зеленой карты
Отзывы в Facebook
4.8 из 5
213 голосов
Калькулятор расчета стоимости Зеленой карты
Отзывы в Google
4.9 из 5
228 голосов
star
star
star
star
star
Інна, Киів
31.05.2023

Втрапила в аварію під Перемишлем, навіть поліс не могла знайти, так панікувала( Подзвонила одразу, домогли, спокійно знайшли поліс, розказали по крокам, що робити. Дуже допомогли, це важливо. Дякую за вашу роботу!

star
star
star
star
star
Сирук Игорь, Киев, Opel Insignia
31.05.2023

Нормальный сервис, уже дважды заказывал и даже один раз отменял, никаких проблем не было деньги вернули в течении 2х часов.

star
star
star
star
star
Орест, Хмельницький
30.05.2023

Полiс не за 3 хвилини, як пишете, але десь за 10 хвилин отримав. Вараховуючи, що це суббота — то нормально. Обіцянний кеш-бек також отримав в той же день. Дякую.

star
star
star
star
star
Ольга, Днепр
29.05.2023

Покупала 28.05.2023 медицинскую страховку для поездки в Италию, для себя и ребенка. Удобный калькулятор на сайте, но оформление быстрее через оператора. Сделайте скидки для постоянных клиентов!

star
star
star
star
star
Костя, Дніпро
22.05.2023

Є ще над чим працювати, довго не міг оплатити, все висіло, спрацювало з другого разу. Але в цілому буду користуватися, бо порекомендували друзі, даю вам шанс)

star
star
star
star
star
Инна, Запорожье.
11.05.2023

Спасибо Марии, помогла оформить полис поздно ночью, все подсказала! Спасибо, что вы работаете в такие моменты.

star
star
star
star
star
Ігор, Київ
9.05.2023

Зробіть що б вдруге та втреттє вже не потрібно було заповнювати свої данні, бо купую регулярно! В іншому все подобається.

star
star
star
star
star
Іван, Львів
2.05.2023

Був у маленькому ДТП, з моєї вини, звертався, все проконсультували, підказали як корректно все оформити з поліцієї, дуже вдячний.

star
star
star
star
star
Михайло, Чернівці
19.04.2023

Дуже приємні консультанти, абсолютно завжди на зв’язку! По оофрмленню питань вже не має, оофрмлював і зеленку і медичну страховку. Гарний сервіс.

star
star
star
star
star
Олена, Дніпро
11.04.2023

Єдині до кого можна дозвонитись в вихідний день і оформити страховку, молодці!

star
star
star
star
star
Сергій, Київ.
27.02.2023

Дуже класно, що зробили кеш-бек! Було приємно отримати поповнення мобільного на пару місяців. Купую у вас в третє.

star
star
star
star
star
Ігор Сирьский.
22.02.2023

Дуже подобаються ваші дівчата оператори, залишу відгук саме про них! Приємно коли так обслуговують. Отримав страховку за пару хвилин, на кордоні питань не було, показував з телефону.

Предлагаем Вам рассчитать стоимость «Зеленой карты» в калькуляторе. Цены актуальные каждый день. Производите расчет стоимости «Зеленой карты», делайте заказ и оплачивайте онлайн по самой выгодной цене. Получайте электронный страховой полис через 5 минут после оплаты на электронную почту или в удобный вам мессенджер.

Вопросы по автомобильному страхованию

Как выглядит Зеленая карта нового образца?

«Зелена карта» – назва системи міжнародних договорів, що діє на території країн-членів міжнародної системи автомобільного страхування.
Поліс «Зелена карта» є договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника наземного транспортного засобу. Тобто страхова компанія компенсує збитки, завдані майну, життю і здоров’ю інших учасників ДТП, яка сталося з вини власника поліса.

Програма покриває:

Ви забезпечуєте собі відшкодування шкоди, заподіяної потерпілим – третім особам в результаті ДТП, яка сталася під час дії цього поліса за кордоном.

Страховий платіж і сума покриття

Страховий платіж залежить від терміну перебування за кордоном
Страхові суми (ліміти відповідальності) встановлюються на підставі законодавства країни-перебування. Розміри можуть досягати від декількох тисяч до мільйонів євро.

Ви забезпечуєте собі відшкодування шкоди, заподіяної потерпілим – третім особам в результаті ДТП, яке сталося під час дії цього поліса за кордоном.

Страховий платіж і сума покриття:

Страхові суми (ліміти відповідальності) встановлюються на підставі законодавства країни-перебування. Розміри можуть досягати від декількох тисяч до мільйонів євро.

“Зелена карта” оформлюється на власника авто або будь-якого іншого страхувальника. Її дія поширюватиметься на будь-яку людину, яка сяде за кермо цього транспортного засобу на законних підставах.

Фактично “Зелена карта” оформлюється на автомобіль.

Однозначно вигідніше оформити страховку «Зелена карта» для в’їзду в будь-яку країну Європи.

Наприклад вартість Польського полісу автострахування в середньому коштує 400 євро на рік, поліс у Німеччині – 800 євро на рік.

При цьому українська «Зелена карта» обійдеться в декілька разів дешевше та покриває всі країни Європи в системі Green Card.

 

З вартістю «Зеленої карти» Ви можете ознайомитись тут.

Оформити поліс «Зелена карта» може будь-яка людина. Для цього достатньо мати дані щодо авто та страхувальника та вказати їх при оформленні у нашому калькуляторі.

Після оформлення та сплати, ви отримаєте електронний поліс (pdf файл) на вказану електронну пошту.

Протягом декількох хвилин після оплати, поліс буде відправлений вам на електронну пошту, на ваше бажання, менеджер дублює в будь-який зручний месенджер.

Ви можете переконатися у цьому відразу після оформлення.

Наразі єдиний спосіб перевірити легітимність полісу «Зелена карта» — перевірити його номер у Центральній базі МТСБУ.

Поліси оформлені в нашому сервісі потрапляють до бази протягом 10 секунд після оформлення.

Перевірити дію поліса ви можете на офіційному сайті МТСБУ України:

За номером полісу – перевірити.

Незалежно від того, перебуваєте ви в Україні або за її межами, у Польщі, Угорщині чи будь-якій іншій країні учасниці програми «Green Card», ви можете легко оформити, сплатити та отримати поліс «Зелена карта» за пару хвилин.

Для цього достатньо перейти до нашого калькулятора та внести необхідні дані для оформлення. Після оплати електронний поліс буде надіслано вам на вказану електронну скриньку.

Так, ви зможете пересуватися та бути застрахованим у будь-якій Європейській країні – учасниці програми «Green Card», список країн та розміри покриття ви можете знайти на офіційному сайті МТСБУ.

З 05.04 всі поліси Зелена карта, видані українськими страховими компаніями, стають недійсними на території Росії та Білорусії, і обслуговуватися не будуть. Усі угоди було розірвано.
Докладніше тут.

Для країн Молдова та Азербайджан, ви можете оформити страховку «Зелена карта». Раніше ці країни входили разом з РФ і РБ в пул СНД, тепер входять до списку покриття Європа.

У разі ДТП за кордоном:

  • Зателефонуйте до цілодобового контактного центру СК «Гардіан», за телефоном +380442997533 або +380443333710 та повідомте оператору подробиці ДТП.
  • Для текстових повідомлень із закордону використовуйте e-mail: [email protected]

Контакти закордонної страхової компанії, в якій застрахованний інший учасник ДТП, ви знайдете за цим посиланням «КОНТАКТИ ЗАКОРДОНИХ СТРАХОВИХ БЮРО»

Більш детальні інструкції виклали у розділі «Страховий випадок«.

Або дзвоніть нам цілодобово та без вихідних, ми завжди допоможемо.

Зелёная карта в любой стране!

Грин карта на автомобиль

Для поездки на автомобиле за пределы Украины вам потребуется зеленая карта. Это страховой полис автогражданской ответственности, по которому в случае ДТП возмещается ущерб потерпевшей стороне. Принцип действия такой же, как у ОСАГО – документ позволяет избежать штрафов и значительных финансовых расходов в случае ДТП в чужой стране. Он придает водителю больше уверенности, делает его защищенным от непредвиденных ситуаций.

Что необходимо для оформления зеленой карты?

Процедура получения полиса максимально упрощена. Необходимый для получения перечень документов варьируется в зависимости от юридического статуса заявителя. Например, физическим лицам необходимо предоставить:

  • ИНН;
  • гражданский или заграничный паспорт;
  • обе стороны техпаспорта.

Юридическим лицам необходимо предоставить свидетельство о регистрации предприятия и обе стороны техпаспорта.

Также заявитель должен оплатить грин-карту для авто. Стоимость документа зависит от типа автомобиля, страны посещения и срока действия документа. Заявитель самостоятельно выбирает срок действия. Минимально он может составлять 15 дней, обычно этот период варьируется от месяца до года. Стоит отметить, что цена страховки определена МТСБУ, она одинакова для всех страховщиков. Хорошая новость для водителей из Украины заключается в том, что стоимость страховки в нашей стране ниже, чем в других государствах.

Размер выплат по зеленой карте

При попадании в ДТП этот полис обеспечивает возмещение ущерба потерпевшей стороне. Размер возмещения зависит от условий, определенных законодательством страны посещения. У каждого государства установлены определенные лимиты по страховым выплатам, в соответствии с ними устанавливается сумма компенсации.

Где получить полис

Привлекательные условия международной автогражданки в Украине предлагает компания Green Travel. У нас вы можете оформить зеленую карту онлайн всего за пару кликов мыши. Такую возможность имеют как физические, так и юридические лица. Можно оформить страховку на машину любого типа. Процесс занимает не более 7 минут. 

Клиенты могут быть уверены, что получают документ, с которым не возникнут проблемы при прохождении границы и в случае попадания в ДТП в другом государстве. Предлагаем бесплатную доставку полиса за 1 день, есть возможность доставки документа за границу. Чтобы оценить преимущества сотрудничества, просто заполните форму на сайте.

У вас остались вопросы?

Помочь с выбором страховки? Оформить заявку на страховку? Страховой случай?
Калькулятор расчета стоимости Зеленой карты
Звоните нам
Калькулятор расчета стоимости Зеленой карты
Задать вопрос
Наши эксперты:
Чат-бот Greentravel - страхование в смартфоне
Первый в Украине чат-бот для покупки, продления и хранения страховых полисов