Туристична страховка від коронавируса в режимі онлайн - скажімо НІ небезпечному захворюванню! - Green Travel Україна

Вирушаючи за кордон, кожен мандрівник повинен оформити туристичну страховку, яка покриє всі витрати на лікування. Особливо ця вимога актуально в світлі останніх подій, коли небезпечна Коронавірусних хвороба вразила багато країн і міста. Оформивши туристичну страховку в нашому агентстві, ви можете розраховувати на покриття ризиків, пов’язаних з виникненням захворювання при виїзді за кордон. І при цьому вам не доведеться залишати межі своєї квартири, адже страховку можна оформити онлайн.

Рекомендації ВООЗ для людей, які відправляються в закордонну поїздку

 • По можливості не контактуйте з людьми, у яких явні ознаки захворювання – нежить, кашель, підвищена температура.
 • Як можна частіше мийте руки з милом або протирайте їх антисептичним спиртовмісних засобом.
 • Намагайтеся не торкатися очей, носа і рота брудними руками.
 • Кашляючи і чхаючи не забувайте прикривати ніс і рот серветкою або зігнутим ліктем. Після цього в обов’язковому порядку викинете серветку і ретельно вимийте руки з милом.
 • Не забувайте використовувати захисні маски, які допоможуть прикрити рот і ніс. Після використання маску слід викинути і ретельно помити руки.
 • Якщо відчуєте нездужання (кашель, головний біль, жар, біль у горлі) – терміново зверніться до медичного закладу або викличте швидку допомогу.
 • Вживайте в їжу тільки ретельно оброблену їжу.
 • Не плюйте на землю в місцях великого скупчення людей.
 • Не контактуйте з тваринами. Не беріть домашніх вихованців з собою в поїздку.

Оформляючи поліс в нашому страховому агентстві вам не доведеться користуватися громадським транспортом, в якому також велика ймовірність підхопити небезпечну застуда – просто скористайтеся комп’ютером, смартфоном або планшетом, відвідати офіційний сайт нашої компанії і оформити туристську путівку. Отже, ви убезпечите себе від небезпечних вірусів і хвороб.

Чи можу я розраховувати на гарантовані виплати по туристичній страховці, якщо захворію COVID-19?

З таким запитанням все більше турбує туристів і мандрівників. І це не даремно, оскільки новоявлений коронавірус атакує все більше країн, і на сьогоднішній момент його виявили більш ніж в 100 країнах світу. Однак якщо ви запланували візит в будь-яку країну світу, то не варто відмовлятися від її відвідування. Підстрахувати себе можна придбавши туристичну страховку в нашому агентстві. Вартість подібної послуги не перевищує 200 гривень на 2 тижні.

Наведемо невеликий приклад: Припустимо ви вирішили відвідати Іспанію, але в ході поїздки трапилася непередбачена ситуація – ви захворіли. Що робити в ситуації, що склалася? Якщо піде госпіталізація, тоді вам доведеться платити
приблизно 65-70 € за добу. Але якщо ви оформите туристичну страховку, тоді можете розраховувати на повну компенсацію лікування.
При цьому вартість страхового поліса невелика і складає всього 205 гривень на 14 днів. Погодьтеся подібна сума не велика, але витративши її, ви можете розраховувати на надання якісної медичної допомоги!

Маючи туристичну страховку, людина може розраховувати на надання швидкої та невідкладної медичної допомоги, на транспортування за медичними показаннями, а також на репатріацію в рідну країну. Коронавірусних інфекція небезпечна тим, що швидко вражає систему дихання, впливає на шлунково-кишковий тракт і нервову систему. Лікувати його вельми важко, та й цілющого ліки ще не придумали. При цьому кожна держава має власну специфіку лікування, профілактику і спосіб боротьби з вірусом. Деякі країни готові надати безкоштовну медичну допомогу, а в інших доведеться оплатити перебування на карантині і лікування.

Що включає в себе «Базовий» пакет страхування?

Природно коронавірусна інфекція не єдина небезпека, яка може підстерігати туриста за кордоном. Оформивши туристичний поліс, ви можете розраховувати на:

 • отримання невідкладної медичної допомоги, як амбулаторно, так і стаціонарно;
 • транспортування в медзаклад;
 • придбання лікарських препаратів, прописаних лікарем;
 • надання невідкладної стоматологічної медичної допомоги;
 • репатріацію тіла застрахованого при виникненні нещасного випадку, що призвів за собою летальний результат.

Розширені пакети страхових договором можуть покривати травми, пов’язані з активним відпочинком. Такий страховий поліс повинен оформити кожен мандрівник, який має намір активно займатися спортом і екстремальними видами туризму.

Ми ж закликаємо зняти з себе ризики, пов’язані з можливими грошовими витратами за кордоном. Оформлена онлайн страховка в нашій компанії допоможе вирішити подібні проблеми. У разі виникнення проблем зі здоров’ям ми гарантовано покриємо всі витрати, пов’язані з лікуванням коронавируса. Всі умови страхування прописуються в укладається договорі. Ми покриємо всі витрати, які пов’язані з лікуванням і організацією першої медичної допомоги при появі початкових симптомів захворювання. Вибираючи розширену програму страхування, ви також можете розраховувати на покриття додаткових витрат.

Особливо важливо оформити страховку людям, вік яких перевищує 60 років. Все тому, що люди старшого покоління знаходяться в підвищеній зоні ризику і більш схильні до впливу вірусу COVID-19. Варто відзначити, що вартість страхового поліса для людей старше 60 років більш висока – вартість страховки безпосередньо залежить від віку людини. Наша страхова компанія готова прийняти на себе ризики! Не втрачайте часу, звертайтеся в нашу страхову компанію, де ви зможете отримати цілодобову консультацію і оформити туристичну страховку.

Похожие статьи

Для чего франшиза в страховке
event_note
30.08.2021
Страховой полис для авто на транзитнsх номерах
event_note
31.08.2021
Робоча віза в ЄС – страховка, документи, поради
event_note
31.08.2021
Перший раз: 6 корисних порад для першого перетину кордону
event_note
30.05.2022
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів