Як зекономити у відпустці за кордоном? - Green Travel Україна

✳️ Green Travel підготував для вас кілька лайфхаків, які допоможуть не переплачувати у відпустці, особливо якщо ви регулярно подорожуєте

🚌 Місцевий транспорт

🔻 Не слід купувати квитки на міжнародних англомовних платформах, на національних сайтах буде набагато дешевше.

🔻 Якщо плануєте часті поїздки, то маршруткам краще віддати перевагу оренді авто, мотоцикла, велосипеда тощо.

🔻 Багаторазові проїзні будуть дешевшими, ніж квиток на разову поїздку.

🔻 Якщо взяли авто в оренду, то знайдіть місця безкоштовних парковок, за кордоном евакуатори працюють оперативніше, ніж в Україні, а штрафи просто вражають.

🏰 Екскурсії

🔻 Майже у всіх країнах є компанії, які влаштовують безкоштовні екскурсії за якістю, що не відрізняються від платних, для цього запам’ятайте кілька запитів у пошуковій системі: free walking tour; free walk; free tours by foot тощо.

🔻 Для самостійних відвідувань музеїв не обов’язково брати гідів, можна скористатися мобільними програмами – Smart Museum; Museum Mobile.

🔻 Також в музеях проводяться дні відкритих дверей, дізнайтеся чи не планується такий в період вашого перебування в країні для безкоштовного відвідування визначних пам’яток.

🔻 Для студентів або груп з декількох людей квитки в музей можуть коштувати дешевше, варто дізнатися про це заздалегідь та зібрати групу.

🍕 Харчування

🔻 У багатьох країнах є продуктові ринки, ціни на яких приємно дивують українців, також у великих супермаркетах продукти будуть дешевшими, ніж у невеликих магазинах.

🔻 Носимо з собою невелике перекушування (горіхи, фрукти) і пляшку води, в туристичних місцях подібні дрібниці можуть коштувати як предмети розкоші.

🔻 Спілкуємося з місцевими жителями та дізнаємось дні та години знижок у ресторанах, таким чином можна розраховувати на знижки до 50%.

🔻 Якщо знаходитесь в ресторані, то напої та коктейлі варто замовляти та випивати на барі, у меню цінник може бути набагато дорожчим.

🔻 Звертаємо увагу на термін придатності. У Європі не переклеюватимуть дату, якщо товар прострочений, але якщо до моменту прострочення залишилося кілька днів, то ціна буде дешевшою на 70-80%, при цьому ви отримаєте свіжий і смачний продукт.

📲 Корисні програми

🔻 Spotted by locals – програма, в якій ви знайдете поради від місцевих жителів, в ній знаходиться інформація про 60+ країн.

🔻 Wi-Fi Map Pro; Free Wi-Fi Finder – пошук бездротового інтернету для підключення.

🔻 Around Me – знаходьте заправки, транспортні зупинки, заклади та пам’ятки.

🔻 BlaBlaCar; Gas Buddy – економні поїздки.

☝️ І звичайно ж заощадити вам допоможе страхування виїжджаючих за кордон, тому що перебування в лікарнях коштує дуже дорого.

Похожие статьи

электронная виза
event_note
31.08.2021
Все о европротоколе: что это, зачем нужен и как оформлять?
event_note
22.08.2022
Черногория открыта для украинцев даже без тестирования
event_note
30.08.2021
4 в 1: ответы на самые распространенные вопросы про ОСАГО
event_note
27.06.2022
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів