Страхування авто за 10 хвилин: реальність чи міф? - Green Travel Україна

У звичному форматі для оформлення страхування водію обов’язково треба приїхати у відділення компанії. Якщо вже є постійний агент, то можна завчасно із ним зв’язатись та просто приїхати і забрати документ. А ті, хто оформлюють страхування на авто вперше, повинні близько години сидіти у відділенні, очікуючи черги та готовності сертифікату. 

Страхування авто за 10 хвилин: реальність чи міф?

Але зараз 21 сторіччя. Є інтернет та можливість робити все онлайн. Тільки уявіть, що застрахувати авто можна не виходячи із будинку. Уявили? А тепер ви можете це перевірити на власному досвіді, бо такий сервіс вже існує.

GREEN TRAVEL обрав інший шлях роботи із клієнтами. У нас онлайн система, процес автоматизований, максимально пришвидшений та спрощений. Ви самостійно, у будь-яку годину доби оформлюєте страхування.

10 хвилин і ваше авто застраховано

Процес оформлення, наприклад, зеленої карти на автомобіль складається із 4 кроків:

  • Переходите на головну сторінку greentravel.ua, тиснете на «Оформити замовлення».
  • Обираєте потрібні пункти – країна поїздки, термін, транспортний засіб, місце прописки власника, тариф. І тиснете на «Оформити онлайн».
  • Далі вказуєте особисті дані – можна ввести самостійно, а можна завантажити документ та поля автоматично заповнюються.
  • Останній крок – оплата. Приймаємо платежі з усіх карток Visa/Mastercard, через Приват24, PrivatPay та можлива оплата на розрахунковий рахунок, за договором.

На заповнення пунктів та оплату вам варто виділити усього 5 хвилин.

Менш ніж за 5 хвилин після підтвердження платежу на вашу електронну пошту ми надсилаємо зареєстрований та дійсний поліс страхування у PDF-варіанті. Рекомендуємо його роздрукувати на звичайному аркуші А4, бо прикордонники за старими звичками можуть просити паперовий зразок, а не електронний.

Швидкість – головна цінність сьогодення

За швидкість у GREEN TRAVEL відповідає декілька моментів:

  • Робота системи за шаблоном
  • Мінімальне втручання спеціаліста у процес
  • Онлайн формат видачі документів
  • Робота 24/7

Ми зробили все, аби вам не довелось кудись їхати, нудьгувати у відділенні, заповнювати від руки документи, ходити від кабінету до кабінету чи шукати найбільш вигідні умови страхування. На сьогодні вартість страхування в нас на 7-10% нижче, ніж у інших компаніях. Цього ми домоглись за рахунок автоматизації процесу та онлайн формату.

Цілодобово підтримуємо кожного клієнта

На відміну від аналогічних ресурсів по оформленню страхування, ми вас супроводжуємо до останнього дня дії, наприклад, зеленої карти. Ми працюємо з 2008 року і за цей час перевірили багато страхових та обрали одного, із ким працюємо більше 5 років.

Якщо у вас будуть питання по зеленій карті, митники будуть перевіряти документ чи потрапите у ДТП в Європі, то ми вам допоможемо. У компанії працюють менеджери зі страхування із мінімум 8-річним досвідом. У будь-яку годину доби вони допоможуть та дадуть експертні відповіді на усі питання.

Страхування за 10 хвилин існує. Оформлюйте онлайн зелену карту чи автоцівилку у GREEN TRAVEL та отримуйте офіційний PDF-документ на електронну пошту.

Похожие статьи

Wizz Air возобновляет рейсы из Львова, Киева и Харькова
event_note
31.08.2021
Все о европротоколе: что это, зачем нужен и как оформлять?
event_note
22.08.2022
Як оформити страховку у Польщі, Німеччині, Чехії?
event_note
6.06.2022
Купить ОСАГО на мотоцикл
event_note
30.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів