Що НЕ покриває туристичний страховий поліс? - Green Travel Україна

Збираєтеся поїхати за кордон? З якою метою ви б не планували поїздку обов’язково стане в пригоді туристичне страхування. Воно буде гарантією того, що вам нададуть кваліфіковане медичне обслуговування, якщо захворієте або травмуєтесь унаслідок нещасного випадку. Нині існує безліч страхових програм та пакетів, котрі відрізняються покриттям і вартістю – це робить для багатьох вибір скрутним. Також неприємно, коли виявиться, що страховик не компенсує збитки. У цій статті ми поговоримо про те, що не покриває туристичний страховий поліс, щоб ви могли зробити потрібний вибір для себе чи не зіткнулися з тим, що поліс не подіє.

Те, що в документі не передбачено

Перед купівлею уважно вивчіть страховий договір. Там мають бути пункти про те, що входить і не входить у поліс. Також оформляйте документ правильно, залежно від того, на який вид ризику він орієнтований, включає ті чи інші послуги. Наприклад, турист із базовим туристичним страхуванням вирішить зайнятися екстремальними видами спорту й отримає травму. У такому разі оплатити лікування потрібно буде самому – страховик не відшкодує витрати.

Захворювання й травми, які сталися в алкогольному сп’янінні

Навіть якщо у мандрівника виник страховий випадок, чітко прописаний у договорі, проте водночас з цим він перебував у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, на виплату не варто очікувати. Це автоматично в очах правового поля робить страхувальника винним у пригоді.

Не варто розраховувати, що страхова компанія не дізнається, в якому стані клієнт отримував допомогу. За протоколом в іноземній клініці в нього обов’язково візьмуть аналізи, що виявляють відповідні речовини.

Хронічні захворювання

Існує думка, що за кордоном медицина набагато краща і там можна вилікувати захворювання, які давно турбують. Загалом це можливо, але не коштом страховки, вона розрахована на екстрену допомогу.

Препарати, що не впливають на лікування

У туристичному страхуванні передбачено погашення витрат на ліки. Це стосується лише тих препаратів, які мають лікарську дію, прописані лікарем у лікувальних цілях. Вітаміни, БАДи, профілактичні засоби в компетенцію поліса не входять.

Розрахуй страховку за кордон онлайн

  • Для вас та вашого авто
  • Цілодобова людяна підтримка
Платні дороги в Італії

Стоматологічне лікування

Якщо під час поїздки щось несподівано трапиться із зубом можна спокійно розраховувати на екстрену допомогу. Інші стоматологічні послуги оплачуються самостійно.

Коли немає доказів про надання медичної допомоги

Кожна надана послуга має бути документально підтверджена, інакше це може бути розцінено як шахрайство. Наприклад, мандрівник у дорозі отруївся, звернувся до першого-ліпшого закладу, але при цьому не впевнився в офіційній реєстрації випадку. Відсутність документів спричинить скасування виплат. Також у виплаті може бути відмовлено, якщо страхувальник не дотримується рекомендацій щодо звернення та лікування.

Страховка не покриє умисний збиток, нанесений самому собі або речам

У деяких людей емоційний характер, вони можуть завдати шкоди самому собі, аж до спроби самогубства. У такому разі не варто очікувати фінансової підтримки.

Пологи

Народження дитини – прекрасна подія, але загалом прогнозована, на останніх термінах навіть у літак не завжди пускають. Тому медичну допомогу, пов’язану з пологами, складно вважати екстреною, тією, що може не настати. Стандартні туристичні страховки не покриють витрати, пов’язані з пологами, з розширеним пакетом це може бути можливо.

Стихійні лиха, різні катаклізми

Шторм, виверження вулкана, землетрус, ураган – природні явища, котрі кожного застають зненацька. Непередбачувані обставини, над якими ніхто не підвладний, за ними виплат не варто очікувати.

Військові дії, теракти, участь у різних мітингах, протестах

Будь-яка з перерахованих подій сама по собі несе загрозу для здоров’я і навіть життя. Збираючись вирушити в потенційно небезпечне місце, варто врахувати, що будь-яку отриману шкоду або збиток потрібно буде лікувати власним коштом.

Франшиза, врахована в полісі

Зазвичай франшизу мають бюджетні туристичні страховки, пакети «економ», привабливі за ціною, можуть у підсумку виявитися дорожчими, якщо знадобиться допомога. Найчастіше в полісі вказується певна сума, наприклад, 50 євро, яка не підлягає відшкодуванню. Звісно, остаточний вибір за клієнтом, але вигода від пакета, який може бути лише на 30 гривень дорожчим, очевидна.

Поїздка за кордон – важлива подія, яка потребує підготовки. Щоб не опинитися в чужій країні без допомоги та підтримки, а також не розтратити весь свій бюджет, краще вибрати відповідний до ваших планів поліс туристичного страхування і не припускатися помилок, які в ньому не передбачені.

Схожі статті

Платные дороги в Хорватии
19.05.2023
Штрафи за відсутність страховки на авто в Німеччині
31.12.2022
Грінтревел запускає нову послугу підтримки та реальної допомоги для українських водіїв за кордоном - дорожній асистент в Європі "AssistMe"
26.05.2023
Проверить полис в приложении ДИЯ
31.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів