Різниця між КАСКО та ОСАЦВ - яку страховку вибрати? - Green Travel Україна
Різниця між КАСКО та ОСАЦВ - яку страховку вибрати?

Після придбання автомобіля, водій стикається з серйозною проблемою – підбір і придбання страховки. Всі водії і досвідчені автомобілісти знають, що страховка автомобіля важливий і відповідальний крок. Тому перед придбанням поліса слід розібратися в існуючих видах страховки, в різниці між ними. Подібні знання допоможуть зробити правильний вибір при підборі страховки.

Відмінності поліса КАСКО від ОСАГО

Для початку варто розібратися, які відмінності між існуючими видами страхування: ОСАГО і КАСКО.

Поліс ОСЦПВ. Даний вид поліса є обов’язковим для всіх власників наземних транспортних засобів. Досить часто водії називають даний тип поліса «автоцивілки». Варто зробити акцент на тому, що ОСАГО обов’язковий вид страхування і без його наявності керувати транспортним засобом заборонено. При виявленні відсутності даного типу поліса, водій отримає адміністративне покарання.

КАСКО. Подібний вид страхування є не обов’язковим, але він характеризується широким діапазоном страхових ризиків. Оформивши його, ви зможете застрахуватися від різного роду непередбачених ситуацій. Наприклад, водій зможе отримати компенсацію в разі викрадення, розкрадання, грабежу авто і т.д.

Чи потрібно ОСАГО якщо є КАСКО?

На території нашої держави поліс ОСАГО повинні мати всі власники наземних транспортних засобів. Даний захід є обов’язковою для всіх водіїв. Чого не скажеш про КАСКО, адже оформляти чи ні такий вид страховки самостійно вирішує автовласник. Зі свого боку ми радимо оформити електронний поліс ОСАГО спільно з КАСКО. В даному випадку автовласник може розраховувати на повне або часткове покриття витрат при пошкодженні транспортного засобу та інших непередбачених ситуацій.

Чи діє ОСАГО і КАСКО за кордоном?

Дія страховки ОСАЦВ поширюється виключно на території України. Виїжджаючи за кордон, необхідно оформити Зелену карту. В іншому випадку можуть виникнути проблеми при перетині кордону. Також при виїзді за кордон можна оформити ЕВРОКАСКО, який діє на території України, країн СНД і Європи. Більш детальну інформацію про всі види автострахування можна отримати, звернувшись за безкоштовною консультацією до менеджерів нашої компанії.

Похожие статьи

Какие товары и в каком количестве можно ввозить в Украину из-за границы? 🧳🚗✈️
event_note
2.12.2021
Льготы при страховании авто для инвалидов и пенсионеров
event_note
29.08.2021
Как быстро привыкнуть к новой жизни за границей?
event_note
13.06.2022
Нужна ли страховка для получения студенческой визы?
event_note
31.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів