Перевірка поліса Зелена карта - Green Travel Україна
Перевірка зеленої карти онлайн


При перетині державного кордону у багатьох людей виникає цілком резонне питання – перевіряють чи Зелену карту на кордоні? Відповідь – так . При перетині кордону Зелена карта перевіряється співробітниками Державною прикордонною службою України. Подібні перевірки ведуться на все пунктах пропуску. Тому питання – чи обов’язково мати Зелену карту і пред’являти її на митниці автоматично відпадає. Перевірки достовірності Грін кард проводяться за сприяння Центральної бази даних МТСБУ.

Оформити Зелену карту зобов’язані всі водії, які вилітають із територію нашої країни. Якщо такий документ відсутній або його термін дії закінчився тоді автомобіль не буде допущений до перетину кордону. Все тому, що в’їзд до країн, де діє система страхування Зелена карта, без наявності поліса міжнародного зразка заборонений на законодавчому рівні. Також вас можуть не пропусти і про ряду інших причин. Наприклад, співробітниками митниці були виявлені невідповідності в страховому сертифікаті і безпосередньо в базі МТСБУ.

UA 015/654679
Дізнатися статус Зеленої карти по номеру авто

Як перевірити Зелену карту онлайн?

Перевірити справжність і правильність внесеної інформації в страховому полісі Зелена карта можна самостійно, досить відвідати офіційний сайт МТСБУ. У Централізованої бази даних МТСБУ можна дізнатися наступну інформацію:

  • термін дії страховки;
  • пройшло транспортний засіб техогляд;
  • про страховий брокер, який видавав поліс Грін кард;
  • поточний статус страховки Зелена карта.

Похожие статьи

стоимость полиса ОСАГО
event_note
31.08.2021
Проверить можно ли за границу?
event_note
31.08.2021
Новые правила безвиза: как украинцев будут пускать в Европу в 2022 г.
event_note
29.08.2021
Wizz Air возобновляет рейсы из Львова, Киева и Харькова
event_note
31.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів