☝️ Поради подорожуючим від досвідчених туристів - Green Travel Україна

Поки подорожі на паузі, саме час ділитися мудрістю від досвідчених туристів.

Більшість з нас, подорожує Європою та світом у свої відпустки. Та якщо ви зібралися закордон вперше, виникає маса питань, часто стосовно, страхового поліса.

☝️ Поради подорожуючим від досвідчених туристів

©️ Навіщо страховий поліс, якщо я турист?

Мандрівники, повинні чітко розуміти, кожен з нас може опинитися в центрі непередбачуваної події. Ніхто не захищений від травмування, перегріву на сонці, переохолодження чи акліматизації. Закордоном, як і вдома, ми харчуємося і нам може стати зле від страв нової для нас кухні. В таких випадках, знадобиться допомога спеціалістів. Та закордоном безкоштовної медицини не існує. Будь-яка допомога, коштуватиме добру суму.

Щоб застерегти себе від небажаних витрат, завжди, перед подорожжю, заздалегідь оформлюю туристичну страховку. Повірте це набагато дешевше, ніж оплачувати поміч за свій кошт. Я краще витрачу зайві 2-3 тисячі євро на сувеніри, для себе та близьких. Що і вам раджу.

👤 Олексій 35 років, турист

©️ Оберу найдешевшу, я їду відпочивати, що трапиться?

Перед першою своєю поїздкою, саме так і думала. Проте один добрий знайомий, ще той мандрівник, дав пораду: «Оксано, якщо ти плануєш всю відпустку провести в ліжку, та не виходити з номера готелю, тоді роби так. Але краще сплануй свій вікенд по максимуму, та включи це до страховки. Зайвим не буде». І я послухалась.

Не буду вас лякати, відпустка пройшла здорово, насичено, а головне я була спокійна, адже все врахувала в страховий поліс. Коли ви плануєте відпочивати активно. Краще не економте. На власній безпеці.

Тепер подорожую часто, даю поради друзям. Вам раджу, продумати свій відпочинок, та врахувати все в страховий поліс. Відпочивати спокійно, коли про твою безпеку, дбають.

👤 Оксана 29 років, фітнес-інструктор

©️ Скільки це часу займе. Туди де я їду, страховка непотрібна. Буду економити.

Збирався минулого року до Азії, пізнавати культуру. Думаю, страховка туди не обов’язкова, їхати до страхової не хочеться. Буду час економити та гроші, все буде гаразд.

Та моє відношення, змінилось одного літнього вечора. Вигулював собаку, підбігла до квітки, аж раптом почала скавчати, бджола за ніс вкусила. Я до ветеринара, той щось приписав, та дав знеболювальне.

«Добре, що в тебе є дбайливий господар», – промовив вірному другу, відкрив ноутбук, та почав оформляти страховий поліс онлайн. В Азії багато комах, від укусів яких, не всі вакцини діють, а з Green Travel є можливість оформити страховий поліс не виходячи з дому. Швидко та надійно. Обираєте необхідні вам поля, вносите данні, програма розраховує вартість. 10 хвилин, все готово, оплата по картці, дієвий страховий поліс в електронному вигляді на моїй пошті.

Добре, що в мене є Green Travel.

👤 Анатолій 40 років, приватний підприємець

Похожие статьи

Новые правила безвиза: как украинцев будут пускать в Европу в 2022 г.
event_note
29.08.2021
Как проверить зеленую карту на подлинность
event_note
31.08.2021
какие максимальные выплаты по ОСАГО в Украине
event_note
31.08.2021
Полис Зеленой Карты можно купить онлайн и распечатать на белом листе бумаги
event_note
30.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів