Страховка ОСЦПВ на мотоцикл купити онлайн. Автоцивілка на мотоцикл в Україні: Green Travel

Вигідні пропозиції і якісний сервіс при замовленні ОСЦПВ на мотоцикл від онлайн страхового агента Green Travel! Потрібна страховка на мотоцикл, мопед або моторолер? Оформляйте замовлення поліса онлайн всього за 4 хвилини, забирайте страховку в пунктах видачі в день замовлення або протягом 2 днів у відділенні Нової пошти у вашому населеному пункті. Стаючи нашим клієнтом, ви отримуєте впевненість в юридичній безпеки, бездоганний сервіс і спеціальні пропозиції для постійних клієнтів. Переконайтеся в цьому вже зараз, замовивши страховку на мотоцикл в Green Travel!

Як замовити ОСЦПВ (автоцивілку) на мотоцикл?

Питання «Чи потрібен поліс ОСЦПВ на мотоцикл, мопед або моторолер?» Часто хвилює власників даних транспортних засобів. В Україні автоцивілка на мотоцикл є обов’язковою і оформляється за тими ж правилами, як і при оформленні страховки на легковий автомобіль.

Оформлення страховки на мотоцикл

Щоб розрахувати вартість страховки на мотоцикл, натисніть кнопку «ОСЦПВ» на нашому сайті. Вам відкриється калькулятор, розрахований на 3 прості кроки. Слідуючи від кроку до кроку, ви оформите замовлення на страховку всього за 4 хвилини.

  • Вже на першому етапі система розрахує вартість 3 тарифів, за якими можна придбати автоцивілку для мотоцикла, мопеда або моторолера. Для цього достатньо вибрати вид транспортного засобу, вказати обсяг двигуна і місто реєстрації.
  • Вибравши відповідний тариф, ви переходите до наступного кроку. Тут вам потрібно внести детальну інформацію про страхуемом мотоциклі і про себе як про страхувальника. Для зручності ми додали кнопку «Завантажити документи». За допомогою цієї кнопки ви можете завантажити фото або скан-копії відповідних документів, і ми внесемо всі необхідні дані для оформлення поліса самі.
  • Третій крок передбачає перевірку внесеної інформації та вибір зручного для вас способу оплати.
    доставка поліса

Компанія Green Travel подбала про те, щоб ви отримали замовлений поліс максимально швидко. Доставка автоцивілки на мотоцикл здійснюється протягом 2 днів по всій Україні. Також забрати поліс можна в день замовлення в точках самовивозу, з якими ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Електронний ОСЦПВ на мотоцикл

З лютого 2018 року страхувальники можуть замовляти автоцивілку в електронному форматі. Дане право, звичайно ж, поширюється і на власників мотоциклів. Замовляючи електронний поліс ОСЦПВ, вам не доведеться їхати в точку самовивозу або в відділення Нової пошти, як це буває з «традиційним» паперовим полісом. ОСЦПВ на мотоцикл в електронному форматі відразу ж після оформлення буде відправлений на зазначений вами e-meil.

Нагадуємо, що ОСЦПВ є обов’язковою формою страхування транспортних засоби, гарантією безпеки на дорозі і відповідальності водія. За відсутністю автоцивілки для мотоцикла, як і для будь-якого іншого транспортного засобу, передбачений штраф.

Подбайте про безпеку на дорозі, будьте відповідальним учасником дорожнього руху! Стати клієнтом онлайн страхового агента Green Travel і переконайтеся в перевагах співпраці з компанією європейського рівня вже зараз!

Похожие статьи

15 фактов путешественникам по Европе от Green Travel
event_note
29.08.2021
Документы для страховки
event_note
29.08.2021
Сроки обращения и сроки выплат по ОСАГО
event_note
31.08.2021
Как застраховаться от COVID 19
event_note
31.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів