Чи потрібна страховка для отримання студентської візи? - Green Travel Україна

Більшість молодих сучасних людей прагнуть здобути освіту за кордоном, тому часто навчаються в закордонних навчальних закладах. Подібне бажання є вельми амбітним, але для його здійснення необхідно дотримуватися і виконувати деякі вимоги. Навчання за кордоном починається з оформлення особливого контракту. Висновок такий документ, потрібно для отримання студентської візи і страховки.

Чи обов’язково здійснювати процес страхування студента?

Оформлення страхового поліса є обов’язковою процедурою для всіх людей, які вирішили навчатися в іноземному університеті або будь-якому іншому навчальному закладі. Адже без наявності медичної страховки вам не вдасться відкрити спеціальну візу для студента. Розвинені країни Європи строго слідують чинним у країні законодавством, тому хочуть бути впевненими в тому, що людина зможе оплатити надання медичної допомоги при необхідності такої. Виходячи з досвіду наших співвітчизників можна зробити висновок, страховий поліс використовується людиною один і більше разів на рік. Пов’язано це з виникненням непередбачених захворювань і травм, які можуть статися в найнесподіваніші моменти.

Не варто забувати і про сезонні захворюваннях, адже пережити елементарну застуду в чужій країні далеко від дому не так просто, як може здатися на перший погляд. В Європі все функціонує по-іншому, це ж стосується і медичної сфери. Адже в аптечних пунктах продають не відомі лікарські препарати, які купити можна строго за виданим лікарем рецептом. Крім того, в будь-якому окремо взятій державі існують деякі особливості надання медичної допомоги, що може стати для учня неприємним відкриттям.

Медична страховка – на що розраховувати студенту?

Чи потрібна страховка для отримання студентської візи?

Страховий медичний поліс може включати в себе надання найрізноманітніших медичних послуг, починаючи від медикаментозного забезпечення та закінчуючи стоматологічними послугами. До речі, останні (візит до стоматолога) є досить дорогими процедурами. Тому страхування студента повинно охоплювати якомога більший перелік надаваних медичним закладом послуг. Також страховка може поширюватись на:

  • надання невідкладної допомоги: виїзд парамедиків, огляд клієнта з метою встановлення можливої ​​причини захворювання;
  • допомога амбулаторно: проведення досліджень в лабораторії, взяття аналізів, отримання консультування у лікарів різних профілів;
  • стаціонарна допомога: отримання лікарських препаратів і лікування в стаціонарі.

Кожна людина, що оформляє страховий поліс, повинен точно знати, які випадки покриває його страховка. Тому радимо уважно вивчати варіанти полісів, пропоновані страховими компаніями. Деякі варіанти страховок можуть покривати візити до стоматолога або можливість отримати допомогу при отриманні травми під час спортивних змагань або тренувань в спортивному залі. Бажано, щоб поліс враховував виникнення подібних неприємних ситуацій і був захистом від нещасних випадків. Дана умова особливо актуально за кордоном, коли ви знаходитесь далеко від дому і рідних. Адже в чужій країні ніхто не прийде на допомогу, доводиться розраховувати на власні сили і на наявність медичного полісу у студента.

Інші нюанси, на які необхідно увагу оформляючи страховий договір

Дуже важливо укладати страховий договір в надійної та перевіреної компанії. Страхове агентство має захищати студента протягом всього навчального процесу. Тому радимо вибирати не стандартний поліс, а з завищеною сумою. Подібні програми спеціально розробляються для людей, які вирушають на навчання за кордон. Різні страхові програми представлені на сторінках сайту нашої страхового агента «Green Travel».

Запрошуємо до співпраці всіх людей, які вирушають на навчання за кордон. Фахівці нашого страхового агентства допоможуть підібрати оптимальний поліс, який буде покривати всі страхові випадки. Таким чином, ви зможете легально перебувати в чужій країні, відчувати себе впевнено, надійно і спокійно.

Похожие статьи

Как рассчитывается стоимость полиса автострахования
event_note
31.08.2021
Как проверить зеленую карту на подлинность
event_note
31.08.2021
Турция на авто: правила въезда и важная информация для водителей
event_note
6.09.2022
стоимость полиса ОСАГО
event_note
31.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів