ОСАГО для пенсіонерів - пільги на страховку в 2022 році - Green Travel Україна
Пільги при страхуванні авто для інвалідів і пенсіонерів

Починаючи з 01.01.2015 року на території України в дію вступив Закон «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Оформивши страховий поліс ОСАЦВ, ви можете розраховувати на отримання певної страхової суми при настанні нещасного випадку, що призвів за собою матеріальні збитки, загрозу життю і здоров’ю. Оформлення страхових полісів практикується у всіх цивілізованих країнах світу. Маючи страховий поліс, ви зможете застерегти себе від непередбачених фінансових витрат, які можуть виникнути внаслідок виникнення автомобільної аварії.

Чи потрібна страховка учасникам бойових дій?

Учасники бойових дій в нашій країні ставляться до категорії громадян, які повністю звільняються від необхідності придбання страхового поліса ОСАЦВ. Пільги на ОСАГО для інвалідів війни передбачені в законодавстві. При настанні страхового випадку МТСБУ повністю покриває весь збиток, який був пред’явлений в претензії. При цьому машина повинна управлятися і перебувати у власності пільговика, а обсяг двигуна не перевищує 2500 см³.

На які пільги можуть розраховувати пенсіонери?

Наша держава і уряд подбали про пенсіонерів, для яких були створені спеціальні умови і пільги при отриманні страхового поліса ОСАЦВ. При оформленні автоцивілки для пенсіонерів діє знижка 50%. Однак існують певні вимоги:

  • автомобіль повинен належати пільговику і використовуватися тільки ним;
  • транспортний засіб повинен бути технічно справним;
  • обсяг двигуна автомобіля не повинен перевищує 2500 см³.
  • Страховка на автомобіль для інвалідів

Держава також передбачає пільги інвалідам при страхуванні авто. Згідно із законом ОСАГО для інвалідів 2 групи буде коштувати в половину менше від стандартної вартості. Також знижка 50% діє для інвалідів 3 групи. Дія знижки і умови використання автоцивілки не змінюється. Тобто транспортним засобом повинен управляти пільговик, документи також повинні бути оформлені на його ім’я. Замовити поліс, можна не залишаючи меж своєї квартири. Досить відвідати сайт нашої компанії і оформити заявку онлайн.

Похожие статьи

Планируете выезжать за границу на собственном авто - помните о Зеленой карте
event_note
29.08.2021
Памятка для водителя. Этот чек-лист упростит ваши автомобильные будни
event_note
11.07.2022
Перший раз: 6 корисних порад для першого перетину кордону
event_note
30.05.2022
Путешествуете по миру на собственном авто?  Имеем для вас интересную информацию.
event_note
31.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів