Корисні поради, які знадобляться під час подорожей за кордон у період пандемії - Green Travel Україна
Корисні поради, які знадобляться під час подорожей за кордон у період пандемії

Минув рік, після того, як наш світ почав жити за новим сценарієм: закриті кордони, комендантська година, карантин, закриття громадських закладів, скасування рейсів та відмова від подорожей. На щастя, останній пункт вже потроху змінюється та люди можуть відправитися в іншу країну, аби перевести дух, побачити неймовірні краєвиди та відпочити. Але багатьох лякають встановлені нові правила, які стосуються авіасполучення, вибору країни та іншого.

Ми розповімо  корисні поради, які допоможуть зважитися на подорож під час пандемії. 

Вибір країни

Далеко не всі країни відкрили кордони для туристів, бо ситуація у кожній далека від стабільності.

Тому, коли ви плануєте подорож, вам необхідно слідкувати за списком країн, який надає Консульська служба України. На інтерактивній карті є детальна інформація щодо особливостей перебування та обмежень під час карантину.

Ситуація може змінюватися кожного дня, тому краще постійно «моніторити» інформацію, навіть у день від’їзду.

Документи для подорожі на власному авто

Якщо планується подорож власним транспортом (що, безумовно, набагато краще і безпечніше, ніж громадським), треба пам’ятати про обов’язковий пакет документів:

1.  Посвідчення водія (враховуйте, що у деяких країнах необхідно національне та міжнародне).

2.  Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

3.  Емблема України (UA) та номерний знак.

4.  Зелена карта – поліс страхування для поїздок за кордон.

Щоб подорож на авто під час епідемії була безпечною, краще скористатися заправною станцією із самообслуговуванням та обирати безконтактні варіанти платежів. Також важливо дезінфікувати усі поверхні, до яких ви торкалися під час поїздки. Необхідно регулярно провітрювати салон та змінити салонний фільтр. 

Обов’язковий набір у подорож

Звісно, вам необхідні документи, що підтверджують особу та різні речі першої потреби. Але ми зараз хочемо нагадати, що під час пандемії особливу увагу треба приділяти таким речам: набір масок та антисептиків. Краще замовити оптом, щоб їх вистачило на весь час подорожі. 

Зміни в аеропорту

Умови надання послуг в аеропорту змінилися, тому необхідно приїжджати  за три години до вильоту. Це пов’язано з тим, що на вході можуть створюватися великі черги, через те, що кожній людині перевіряють температуру.

Раніше тим, хто літає з ручною поклажею, не треба було проходити через стійку реєстрації. Зараз же до салону можна брати лише маленьку сумочку або рюкзак до 4 кг. Тому враховуйте час, який знадобиться на здачу валізи.

Туристичне страхування

Перед подорожжю і раніше необхідно було купувати туристичне страхування. Зараз це необхідність №1. 

При оформлені медичного страхування треба обов’язково обирати документ, який допоможе покривати ризики, пов’язані з лікуванням коронавірусу. Але треба пам’ятати, що ця опція не буде діяти у країнах, які Міністерство іноземних справ не рекомендує до відвідування. 

Отримати поліс можна в режимі онлайн – електронна страховка має таку ж юридичну силу, що й паперова. На нашому сайті або в чат-боті для цього доведеться витратити не більше 5 хвилин. 

Фінанси

Плануючи подорож, пам’ятайте про те, що треба мати 50% грошей на банківській картці, а другу частину готівкою. Ще краще, якщо буде декілька карт – у разі блокування одної, ви будете у фінансовій безпеці.

Не треба носити з собою одразу усі гроші, та тримати їх в одному місці. Краще розподілити по сумкам та валізам.

!Попри те, що ви виїжджаєте за кордон, щоб відпочити – завжди будьте уважними та відповідальними.

Похожие статьи

Стоимость бензина в Европе на май 2021 года
event_note
29.08.2021
Планируете выезжать за границу на собственном авто - помните о Зеленой карте
event_note
29.08.2021
Анкета ETIAS для украинцев
event_note
29.08.2021
Як оформити страховку у Польщі, Німеччині, Чехії?
event_note
6.06.2022
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів