Коротка відпустка за кордоном, як підготуватися - Green Travel Украина

Новорічні свята завжди були найкращим періодом для короткої відпустки.  Яку країну відвідати кожен обирає за бажанням та можливостями.

Ми зі свого боку хочемо надати декілька рекомендацій, як підготуватися до мандрівки.

1. Сплануйте маршрут завчасно. Якщо в ході маршруту є пересадки, залишайте на них більше часу, мінімум 2 години, на випадок затримок (наприклад перетин кордону, черги, або погодні явища). Краще потім почекати зайву годину, ніж чекати пів дня наступного потягу.

2. Квитки з України краще купляти онлайн, а от наступні якщо є можливість, то придбайте у касі вокзалу. За українським паспортом ви можете отримати знижку на квитки у межах однієї країни. При купівлі онлайн у сервісі не передбачені такі лояльності.

3. Вивчить заздалегідь основні фрази мовою країни де плануєте перебувати, наприклад вітання, часті питання, та інше, або випишіть їх собі в записник.

4. Встановіть додатки з пошуку житла, такі як https://www.booking.com/ та https://www.airbnb.com.ua/ додатки виклику таксі https://bolt.eu/ або https://www.uber.com/  та додаток з навігацією офлайн, наприклад maps.me, та звантажте карту країни одразу.Зареєструйтесь про всяк випадок в них та додайте банківську карту, навіть якщо не плануєте користуватися, можуть бути випадки, коли вони будуть потрібні швидко і не заплановано.

5. Перевірте чи не має обмежень по вашій банківській картці для оплати за кордоном.

6. Одразу дізнайтесь які умови роумінгу, особливо мобільного інтернету передбачено тарифом.

7. Підготуйте документи завчасно (закордонний паспорт, паспорт України, свідоцтво про народження, якщо подорожуєте с дітьми.

8. Додатково до основних документів на авто замовте онлайн страховку «Зелена карта», це обов’язково, якщо плануєте їхати власним авто. Та підготуйте авто до зимової поїздки.

9. Замовте туристичну медичну страховку онлайн на той період поки будете за кордоном на кожного члена родини. Це дуже важлива річ за кордоном, яка у разі чого збереже вам купу грошей на медичне лікування та прийом лікаря. Вартість такої страховки на короткий термін як правило 200-400 грн, а можливі компенсації сягають тисяч євро.

10. Підготуйте додаткові кошти, на непередбачувані ситуації. Краще мати частину готівкою у євро, на випадок проблем з карткою. Ось ключові рекомендації від Грінтревел, бажаємо подорожей без турбот. Діліться статтею, якщо була корисна. Greentravel  — ваш онлайн страховий друг!

Схожі статті

Туристичне страхування: які умови, кому потрібно та як замовити?
4.10.2022
Как проверить полис ОСАГО
30.01.2020
Освобождает ли от карантина сдача теста на COVID-19 в польском аэропорту?
5.03.2021
Нужна ли страховка для получения студенческой визы?
26.11.2019
Чат-бот Greentravel - страхование в смартфоне
Первый в Украине чат-бот для покупки, продления и хранения страховых полисов