Зелена карта в Полтаві і області - "Зелена карта" Україна

Зелена карта в Полтаві від страхового брокера greentravel.ua – це повна юридична безпека, вигідні тарифні плани і сервіс європейської якості! Хочете купити Зелену карту для виїзду в країни-учасниці системи Green Card для легкового автомобіля, вантажного транспорту, автобуса або мотоцикла? Замовляйте поліс зі знижкою 18% і більше. Економте час на дорозі в офіс страхової компанії. Отримуйте страховку на наступний день після оформлення замовлення. Користуйтеся кваліфікованої юридичної підтримкою, в тому числі і за кордоном. Ці переваги стають вам доступні при виборі страхового брокера greentravel.ua!

Зелена карта в Полтаві
Калькулятор завантажується...
Якщо у вас вимкненi COOKIE або JavaScript - будь ласка, зв'яжіться з нами самостійно

Пропонуємо Вам розрахувати вартість “Зеленої карти” в калькуляторі. Ціни актуальні на даний момент. Ми платимо Вам за очікування. Розраховуйте вартість “Зеленої карти” і робіть замовлення. Забирайте страховий поліс через 20 хвилин після оплати самовивозом або отримуйте “Новою поштою” на наступний день після оплати з величезною знижкою!

Як оформити Зелену карту в Полтаві і Полтавській області

Тепер купити зелену карту в Полтаві і Полтавській області не важко, адже це займе не більше 4 хвилин і навіть непотрібно залишати робочий офіс або затишну домашню обстановку! Зручна 3-крокова онлайн система дозволить внести всі необхідні дані, дізнатися вартість, вибрати оптимальний тариф і найбільш вигідний спосіб оплати.

Щоб дізнатися ціну Зеленої карти для майбутньої поїздки в Росію, Європу або інші країни-учасниці системи Green Card, потрібно натиснути кнопку «Калькулятор». Система запропонує внести основні дані про плановану поїздку, які дозволять розрахувати точну вартість поліса відповідно до тарифів «Стандарт», «Експерсс» і «Все включено». Тарифи розроблені таким чином, щоб задовольнити в максимальному ступені індивідуальних потреб різних категорій клієнтів. Далі розповімо, як вибрати тариф і чим вони відрізняються.

  • Тариф «Стандарт» розроблений для клієнтів, які хочуть купити автостраховку за найнижчою ціною. У цьому тарифі клієнт отримує офіційний поліс на відділенні Нової Пошти вже на наступний день після оформлення замовлення. Оплата здійснюється на банківську карту.
  • Тариф «Експрес», як і випливає з назви, розроблений для тих, кому поліс необхідний в максимально стислі терміни. Він передбачає експрес-оформлення страховки і можливість самовивозу в Полтаві. Оплату можна здійснити при отриманні або на банківську карту.
  • Тариф «Все включено» відкриває клієнтам максимальну свободу вибору і доступ до широкого переліку послуг. Тариф включає експрес-оформлення поліса, можливість вибирати самовивезення або доставку Новою Поштою, а також забезпечує юридичну та технічну підтримку клієнта, в тому числі і за кордоном.

Вибравши відповідний тариф, можна переходити до внесення даних про страхувальника, транспортному засобі і дату виїзду за кордон для оформлення поліса Зелена карта. Після перевірки всіх внесених даних, вибираєте найзручніший метод оплати і вже максимум на наступний день поліс автострахування у вас!

Поліс відразу ж потрапляє в ЦБ системи Зелена карта! Вся надана клієнтами інформація знаходиться під надійним захистом! Тепер в Полтаві і Полтавській області оформити Зелену карту можна швидко, зручно і вигідно, завдяки страховому брокеру greentravel.ua!

Відгуки наших клієнтів

Загальний рейтинг
4.9 из 5
236 голосів
Відгуки в Facebook
4.8 из 5
170 голосів
Відгуки в Google
4.9 из 5
128 голосів
star
star
star
star
star

Отправляясь в путешествие с семьей решили оформить страховку в Green Travel. Приятно удивили невысокие цены на услуги компании, отличающиеся от расценок других страховых компаний. Оформление провели онлайн, через 2 дня получили страховку. Оперативно, остались довольны!

Юлия, 23.07.2020
star
star
star
star
star

Очень удивила и порадовала оперативность работы сотрудников этого страхового агентства. Представители агентства настоящие профессионалы своего дела. Сотрудничество удобное и выгодное. Рекомендую заказывать «Зеленую карту» именно здесь!

Игорь, 23.07.2020
star
star
star
star
star

Воспользовалась услугами Грин Трэвел в Тернополе. Приветливые и коммуникабельные специалисты сразу расположили к себе, ответили на все возникшие вопросы. Цены на услуги компании приятно порадовали. Спасибо вам за превосходную и качественную работу!

Юлиана, 23.07.2020
star
star
star
star
star

Обратился в компанию, так как необходимо было оформить ОСАГО. Приветливый персонал быстро оформил все необходимые документы и ответили на все мои вопросы. Рекомендую воспользоваться услугами агентства Green Travel, ребята помогут решить вопросы по страховке максимально оперативно

Ярослав, 23.07.2020
star
star
star
star
star

С полной уверенностью могу утверждать, что компания Green Travel предоставляет услуги на Европейском уровне. Выплата по страховому случаю прошла достаточно быстро. В компании работают отличные профессионалы. На мою просьбу о помощи откликнулись моментально. Однозначно всем рекомендую воспользоваться услугами компании!

Анна, 23.07.2020
star
star
star
star
star

Хотел бы поблагодарить специалистов компании Грин Трэвел в городе Запорожье. Представитель компании помог оперативно решить вопрос по страховому случаю. Услуги были предоставлены на высшем уровне, остался доволен качеством предоставленных услуг!

Юрий, 23.07.2020
star
star
star
star
star

Персонал филиала Green Travel, расположенный в Кривом Роге, очень приветливый и коммуникабельный. Остались только положительные впечатления от сотрудничества. Впредь также буду оформлять страховку в этом агентстве.

Карина, 19.02.2020
star
star
star
star
star

ДТП неприятное происшествие для каждого водителя, но я застраховал свой автомобиль в Грин Трэвел и не пожалел. Случилась авария – позвонил на горячую линию агентства, приехал инспектор, оценил масштабы бедствия, оформил все документы и посодействовал в выплате компенсации. Безмерно благодарен!

Виталий, 19.02.2020
star
star
star
star
star

Хочу выразить огромную благодарность сотрудникам Green Travel в Кривом Роге, которые помогли в решении моего страхового случая. Работа была проведена оперативно и качественно, все тяготы сотрудники компании взяли на себя. Огромное спасибо!

Семен, 19.02.2020
star
star
star
star
star

Классная компания, в которой трудится дружный коллектив! После ДТП позвонил по номеру горячей линии, меня оперативно проконсультировали о дальнейших действиях и сказали ожидать представителя компании. Инспектор приехал в течение 20 минут и решил все вопросы. Рекомендую!

Евгений, 19.02.2020
star
star
star
star
star

Благодарна представителям страховой компании Грин Трэвел. При возникновении ДТП оперативно выехали на место происшествия, помогли оформить необходимые бумаги, рассказали мои дальнейшие действия и когда будут возмещены деньги на ремонт. Могу сказать одно – работу выполняют быстро, а главное качественно!

Марго, 19.02.2020
star
star
star
star
star

Грин Трэвел отличная страховая компания! Особое внимание хочу уделить сотрудникам филиала компании, расположенного в Херсоне. Все представители Green Travel доброжелательны и внимательны к клиентам. Оформили ОСАГО достаточно быстро и без особых проволочек. Приятно сотрудничать с грамотными ребятами!

Максим, 19.02.2020
7 хвилин
Оформлення онлайн поліса за 7 хвилин
Безкоштовна доставка поліса за 1 день. Доставка за кордон
Дешевше ніж в офісах, Знижки постійним клієнтам
Гарантія повернення коштів до початку дії поліса
100% офіційний поліс, без проблем на кордоні!

Наші гарантії

Наявність всіх офіційних ліцензій та дозвільних документів
Наявність всіх офіційних ліцензій та дозвільних документів
Страхова компанія №1 у сфері автоперевезень 2018, 2019, 2020 р.
Страхова компанія №1 у сфері автоперевезень 2018, 2019, 2020 р.
Високий підтверджений рейтинг UA++
Високий підтверджений рейтинг UA++
Перестраховка власних ризиків в європейських компаніях
Перестраховка власних ризиків в європейських компаніях
248 млн грн виплатили нашим клієнтам за 2020 рік
248 млн грн виплатили нашим клієнтам за 2020 рік
Повертаємо гроші при скасуванні поїздки
Повертаємо гроші при скасуванні поїздки

Похожие статьи

Зеленая карта в Черновцах
Зеленая карта в Херсоне
заказать в Запорожье
заказать в Одессе

У вас залишилися питання?

Допомогти з вибором страховки? Оформити заявку на страховку? Страховий випадок?
phone_in_talk
Телефонуйте нам
forum
Поставити питання
Наші експерти:
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів