Туристичне страхування для дітей, які виїжджають або виїхали за кордон
Безпека – головне, що необхідно кожній дитині, і завдання люблячих батьків про неї подбати. Відпочинок або проживання в іншій країні – можливість, якою скористалися мільйони українців. Проте потрібно пам’ятати, що навіть сама дорога, новий клімат, зміна режиму сну, вид харчування можуть мати негативний вплив на організм малюка. Також важливо знати, що ризик хвороб і травматизму в дитячому віці збільшується в рази, а вартість медичних послуг в інших країнах значно вища, ніж в Україні. Тому страховка на дитину для виїзду за кордон є необхідним документом для поїздки. У цій статті ми розглянемо, чи обов’язкова дитяча страховка, з якого віку оформляти, у скільки вона обійдеться і що покриє.
Чи потрібна страховка дитині для виїзду за кордон?
Загалом деякі країни, особливо безвізової шенгенської зони, допускають перетин кордону без страхування, проте надалі воно все одно стане в пригоді та може бути обов’язковим. Навіть дітям, які вже виїхали за межі України, знадобиться наявність документа, без якого часом неможливо буде оселитися в бажаному місці, відпочивати, піти вчитися чи займатися спортом. У такому разі ідеальним варіантом стане страховий поліс для дитини онлайн, котрий можна оформити за кілька хвилин, перебуваючи в будь-якій точці світу.
З якого віку треба страхувати дитину для виїзду за кордон?
Від самого народження ваш малюк потребує турботи та догляду, тому і медична страховка для дитини оформляється з народження. Для реєстрації не має значення вік, це може бути карапуз, якому всього кілька тижнів або ж практично дорослий підліток. Не варто розраховувати, що якщо дитина ще дуже маленька, поліс їй не буде потрібен. Навпаки, за статистикою, чим вона молодша, тим зазвичай частіше батьки звертаються до медичних установ.
Яка вартість страховки для дитини?
Як і для дорослого, остаточна вартість страхування здоров’я дітей залежить від певних факторів:
- Кількості поїздок – одноразова дешевше, але якщо планується часті поїздки краще зареєструвати багаторазовий документ.
- Тривалість поїздки – ціна зростає залежно від збільшення періоду.
- Територія – наприклад, подорож у шенгенську зону, європейські країни, Грузію, економніша, ніж по всьому світу.
- Страхова сума – зазвичай це 30 000 чи 50 000 євро, яких повністю вистачить на надання потрібної допомоги, від неї також зажить остаточна ціна.
- Вік – найвирішальніший фактор. Зверніть увагу, що немає просто окремо дорослої та дитячої страховки, вона ділиться на групи: до 3-х, 4-12 і 13-17 років. Що молодший мандрівник, то дорожче.
- Мета поїздки – дітлахи зможуть не просто жити і відпочивати в іншій країні, а й брати участь у спортивних змаганнях, від цього ризик травм зростає, як і вартість поліса.
Для зручності підрахунку достатньо в онлайн калькуляторі вказати всі перераховані критерії, і він сам автоматично підрахує ціну. Так, наприклад, вартість страховки для трирічної дитини на одноразову поїздку на тиждень до Німеччини зі страховою сумою в 30 000 євро буде від 427 гривень. Для підлітка п’ятнадцяти років така поїздка буде на 292 гривні дешевшою.
Що покриває медична страховка для дітей за кордоном?
Купуючи стандартний поліс для дитини можна бути впевненим у наданні таких послуг:
- огляд і консультація лікаря;
- діагностичні процедури;
- евакуація у важких випадках або повернення на місце проживання;
- екстрена хірургія;
- госпіталізація;
- швидка стоматологічна допомога в розмірі грошового ліміту в 150 євро;
- оплата медикаментів, необхідних для лікування.
З огляду на те, що складно передбачити, що саме може статися з малюком та сприйнятливість молодого організму до різних захворювань і зовнішніх чинників, більшість батьків віддає перевагу оформленню туристичного поліса для дитини з розширеними можливостями. Це може бути, наприклад:
- страхування нещасних випадків;
- візит родича;
- додаткові можливості для лікування ширшого спектра захворювань;
- лікування опіків й укусів;
- додаткова стоматологія.
Які документи потрібні для оформлення туристичної страховки на дитину?
Батькам не варто хвилюватися щодо збору пакета документів та особливої підготовки. Загалом принцип оформлення медичної страховки на дитину практично такий самий, як і для дорослого. Потрібно заповнити графи з прізвищем, ім’ям, датою народження та серію з номером закордонного паспорта. Якщо у малюка немає власного паспорта, вказується документ того з батьків, у який він вписаний. Також вказуються дані того, з ким їде дитина. Уже протягом кількох хвилин поліс буде готовий і завантажений на телефон.
Перед міжнародною поїздкою важливо не просто сконцентруватися на потрібних речах і комфорті для дитини, а й приділити максимальну увагу її безпеці. Оформляючи страховку Green Travel, ви не просто заощадите час і гроші, а й отримаєте всебічну підтримку та допомогу професіоналів, коли вона знадобиться.