Страховка для дитини при поїздці за кордон - Green Travel Україна
Страховка ребенка при выезде в другую страну

Вирушаючи в подорож за кордон, радимо оформити страховий поліс. Перед відвідуванням чужої держави дуже важливо оформити туристичну страховку для дитини, оскільки статистика невблаганна і показує, що під час подорожей по закордонним країнам діти потребують медичної допомоги набагато більше, ніж дорослі. Найбільш часто в послугах медичних установ потребують діти до 6 років.

Страховка для виїзду за кордон стане в нагоді в наступних випадках:

  • при простудних захворювання;
  • при розладах шлунково-кишкового тракту;
  • при виникненні різних травм.

При оформленні поліса слід чітко розуміти, які непередбачені ситуації можуть підстерігати вашої дитини і як уникнути потенційні ризики. Також слід врахувати загальний стан здоров’я дитини, наявні хронічні захворювання і патології. Сьогодні можна знайти чимало страхових компаній, які пропонують найрізноманітніші програми страхування. Клієнти можуть самостійно підібрати найбільш підходящу програму і оформити по ній поліс, який убезпечить вас і дитини.

Документи для оформлення туристичної страховки для дитини

Скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете придбати страховку в онлайн режимі. Тепер можна забути про черги, вам не доведеться відвідувати офіс, що дуже актуально в нинішніх реаліях всесвітньої пандемії. Для страхування дитини необхідно надати наступні документи:

  • закордонний паспорт;
  • закордонний паспорт і ідентифікаційний код одного з батьків, який буде супроводжувати дитину в поїздці.

Що ж робити, якщо у дитини відсутній закордонний паспорт? В даному випадку при оформленні страхового поліса необхідно вказати серію та номер закордонного паспорта одного з батьків, в чиєму паспорті вписана дитина і який буде подорожувати з малюком.

Більш детальну інформацію готові надати фахівці нашої страхової компанії, які нададуть безкоштовну консультацію з питань туристичного страхування.

Похожие статьи

Интересные цифры: статистика электронных продаж ОСАГО на территории Украины и другое.
event_note
31.08.2021
Электронное осаго - где заказать?
event_note
29.08.2021
Порядок действий при попадании в ДТП за рубежом
event_note
30.08.2021
Документы для страховки
event_note
29.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів