Поліс Зелена карта тепер можна роздрукувати на білому аркуші паперу - Green Travel Украина
Поліс Зеленої Карти можна купити онлайн і роздрукувати на білому аркуші паперу

Відповідно до змін, прийнятих на раді Генасамблеї СБ «Зелена карта», страхові сертифікати можна роздруковувати не тільки на спеціальному бланку зеленого кольору, але і на стандартних білих аркушах формату А4. На території нашої країни, починаючи з липня 2020 року страховий сертифікат «Зелена карта» можна придбати онлайн, не покидаючи межі затишної квартири або офісу.

Готовий страховий поліс можна роздрукувати на звичайному принтері в чорно-білому форматі і в міру необхідності пред’являти в паперовому вигляді. Подібні зміни дозволяють спростити процес міжнародної перевірки автотранспортного засобу при перетині кордону іншої держави. Тепер вам не доведеться в обов’язковому порядку відвідувати страхову компанію, в якій необхідно було роздруковувати поліс на спеціальному бланку зеленого кольору.

Яких правил необхідно дотримуватися?

  1. Страховий сертифікат повинен друкуватися на папері зеленого або білого кольору. Роздруківка на папері іншого колірної гами неприпустима, оскільки подібний поліс буде позбавлений законної сили.
  2. Роздруковувати поліс «Зелена карта» необхідно на папері певного розміру: від А6 до А4.
  3. Колір тексту повинен бути чорним.
  4. На роздрукованому сертифікаті не повинно бути присутнім смуг і інших дефектів, які деформують документ.

Представляти страхову карту, а саме «Грін кард», необхідно виключно в роздрукованому вигляді. Тому завчасно потурбуйтеся про наявність роздрукованого документа, оскільки надання «Зеленої карти» в електронному вигляді не допускається. За додатковою консультацією ви можете звернутися до фахівців нашої страхової компанії, які безкоштовно проконсультують і допоможуть оформити / придбати страховий сертифікат онлайн.

Похожие статьи

Как рассчитывается стоимость полиса автострахования
event_note
31.08.2021
Для чего франшиза в страховке
event_note
30.08.2021
Анкета ETIAS для украинцев
event_note
29.08.2021
Робоча віза в ЄС – страховка, документи, поради
event_note
31.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів