КАСКО: оформлювати чи ні, кому потрібно та що воно дає? - Green Travel Україна

КАСКО – це додаткове автострахування, яке водій оформляє на своє авто для покриття збитків на випадок ДТП або інших пригод. Його не обов’язково оформлювати кожному водію, як ОСЦПВ, але це вигідне доповнення до автоцивілки та гарантія безпеки. Далі детальніше розкриємо чому оформити КАСКО – гарне рішення та як воно оформлюється.

Переваги КАСКО

Якщо відповідати на питання «Чому варто оформити КАСКО?», то важливо одразу розповісти, що вона покриває:

  • ДТП,
  • пошкодження третіми осібами,
  • стихійні лиха,
  • пожежі,
  • викрадення застрахованого транспортного засобу,
  • інші події, які можуть пошкодити авто.

Великий спектр покриття – саме це головна причина, чому наші клієнти додатково оформлюють КАСКО. Це гарантія безпеки. Добре, якщо ви не скористуєтесь страхуванням. Але протягом усього року будете спокійні та впевнені у завтрашньому дні і раптом з автом щось станеться страхова відшкодовує збитки.

Особливості оформлення КАСКО

Для оформлення страховій потрібні надати:

  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • права водія осіб, допущених до керування автомобілем;
  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер платника податків.

На вартість полісу впливає – розмір франшизи, марка та модель авто, його рік випуску, зона покриття (тільки в межах України або ще й у ЄС). Під час оформлення КАСКО у Green Travel ми пропонуємо клієнтам франшизу від 0 до 10% від страхової суми (вона дорівнює ринковій вартості авто). Звертайтесь до наших експертів і вони детальніше розкажуть про додаткове страхування.

Під час оформлення КАСКО ви можете вказати, що плануєте виїзд у Європу. Тоді поліс буде діяти і на території ЄС. У разі ДТП чи надзвичайної події ви у стандартному порядку звертаєтесь до страхової компанії та оформлюєте заявку на відшкодування.

Виплата за страховим випадком за кордоном відбувається за калькуляцією страхової компанії. У той час, як виплата на території України може бути в грошовому вигляді власнику, так і за рахунком на СТО.

У КАСКО є ще одна цікава особливість – повне чи часткове страхування. Якщо авто куплено у кредит, то банк зобов’язує до повного КАСКО. У інших випадках можна обрати пункти, від яких бажаєте застрахувати авто. Наприклад, в Україні мала ймовірність землетрусів, штормів чи сильного вітру, тому ці пункти можна виключити. При цьому додати – пожежа, викрадення, пошкодження від неякісної дорожньої інфраструктури, хуліганство тощо.

Важливі деталі

Рекомендуємо відповідально віднестись до договору. В ньому фіксуються моменти, коли страхова може відмовити у відшкодуванні. Наприклад, якщо у крові власника полісу є медикаменти, алкоголь чи інші токсичні речовини. Також може бути прописана така деталь: компенсація виплачується, якщо машину викрали з гаража або паркінгу з охороною. Тобто при непередбачуваній події у інших місцях відшкодування не буде.

І таких пунктів дійсно багато, тому уважно читайте договір та знайте свої права.

Схожі статті

электронная виза
31.08.2021
Нужна ли страховка для получения студенческой визы?
31.08.2021
Купить ОСАГО на мотоцикл
30.08.2021
Ця інформація допоможе вам вигідно застрахувати машину в Європі
23.05.2022
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів