Страховка нерозмитненого авто - як застрахуватися на іноземних номерах - Green Travel Україна
ОСАГО для євробляхерів


Сьогодні на дорогах нашої країни можна зустріти багато автомобілів на іноземних номерах. Попит на покупку машин за кордоном обумовлений їх невисокою вартістю. Тому польські, латвійські та литовські авто найчастіше купують наші співгромадяни. При цьому кожен власник авто на бляхах не повинен забувати застрахувати транспортний засіб. Як це зробити? Страхування нерозмитненого автомобіля можна здійснити двома методами:

  1. Оформивши вітчизняну страховку ОСАЦВ . Подібна страховка на евробляху є обов’язковою, її дія поширюється на всю територію України. Маючи страховку ОСАЦВ, ви зможете на законних підставах пересуватися на авто, яке не розмитнено і має польське або інші іноземні номери.
  2. Оформивши литовську страховку TPVCA. З огляду на нововведення, які вступили в силу в травні 2018 року, використовувати автомобіль, який зареєстрований в Литві, дозволено при наявності діючої литовської страховки і ТО. Як доповнення можна оформити литовський поліс Грін кард, який буде діяти на території всієї Європи.

Страховка іноземних авто по ОСАГО

Для машин на Єврономер, які перебувають на території України, у яких закінчилася страховка, необхідно оформити тимчасову страховку ОСАЦВ. Звернувшись в нашу страхову компанію, ви зможете оформити офіційний поліс ОСАГО і законно пересуватися на придбаному автомобілі. Термін дії документа може становити від одного місяця до року. Документ можна пред’являти в електронному вигляді або роздрукувати на папері.

Для оформлення страховки ОСАЦВ вам необхідно надати менеджерам нашої компанії наступний пакет документів:

  • оригінал або скан техпаспорта;
  • оригінал або скан посвідчення водія;
  • оригінал або скан паспорта громадянина України та ідентифікаційний код.

Після надання документів менеджери компанії приступлять до оформлення страховки, яку ви зможете отримати по електронній пошті після закінчення однієї години. Здійснити оплату за надану послугу можна готівковим або безготівковим способом. Страховий поліс ОСАГО буде внесений і зареєстрований в єдиний реєстр МТСБУ. Тому ви зможете законно їздити на машині по всій території України.

Похожие статьи

Зеленая карта в Чехию
event_note
29.08.2021
Розыгрыш призов от Green Travel!
event_note
31.08.2021
Страхування авто за 10 хвилин: реальність чи міф?
event_note
13.05.2022
Как проверить зеленую карту на подлинность
event_note
31.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів