Як працює електронний поліс автоцивілки - Green Travel Україна


Электронное осаго - где заказать?

В сучасних реаліях, коли в багатьох країнах світу оголошено карантин, в тому числі і в Україні, багатьом людям складно обійтися без особистого транспорту. При цьому виїжджати на дорогу слід на справному і застрахованому автомобілі. Що ж робити, якщо термін вашого поліса закінчився? Відповідь проста – оформити електронний поліс ОСАГО в нашому страховому агентстві, подавши заявку через комп’ютер, планшет або смартфон. Найважливіше в даному процесі, що вам не доведеться залишати межі вашої квартири, що на даний момент дуже актуально і безпечно, а подати заявку на відкриття поліса online.

Які види страховки можна придбати онлайн в нашій компанії?

  1. ОСАГО. Даний вид страхування відноситься до стандартних і обов’язковим. У нас клієнти зможуть придбати поліс ОСАГО онлайн і оплатити послугу банківською карткою. Після менеджери компанії вишлють на e-mail готову страховку. Пред’являти поліс можна в електронному вигляді. Також документ можна роздрукувати і залишити в машині.
  2. Автоцивілка (все включено). Подібний варіант страхування є комплексним, який складається з стандартного ОСАГО, добровільного страхування цивільної відповідальності і поліса КАСКО.
  3. Зелена карта. Електронна страховка Зелена карта дає право водієві на законне перетин кордону іноземної держави на особистому автомобілі. Замовити Грін кард можна, залишивши онлайн заявку або зв’язавшись з менеджерами нашої компанії.

Клієнти компанії можуть не сумніватися в автентичності отриманого страхового договору, адже його легальність підтверджується пунктом 2.1 ПДР. За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджерів нашого страхового агентства.

Похожие статьи

Страховка при продаже авто
event_note
29.08.2021
📌 В Украине стартует проект «Электронная очередь при пересечении границы»
event_note
13.12.2021
Документы для страховки
event_note
29.08.2021
Развитие осаго в 2020-2021
event_note
29.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів