Як працює електронний поліс автоцивілки - Green Travel Украина


Электронное осаго - где заказать?

В сучасних реаліях, коли в багатьох країнах світу оголошено карантин, в тому числі і в Україні, багатьом людям складно обійтися без особистого транспорту. При цьому виїжджати на дорогу слід на справному і застрахованому автомобілі. Що ж робити, якщо термін вашого поліса закінчився? Відповідь проста – оформити електронний поліс ОСАГО в нашому страховому агентстві, подавши заявку через комп’ютер, планшет або смартфон. Найважливіше в даному процесі, що вам не доведеться залишати межі вашої квартири, що на даний момент дуже актуально і безпечно, а подати заявку на відкриття поліса online.

Які види страховки можна придбати онлайн в нашій компанії?

  1. ОСАГО. Даний вид страхування відноситься до стандартних і обов’язковим. У нас клієнти зможуть придбати поліс ОСАГО онлайн і оплатити послугу банківською карткою. Після менеджери компанії вишлють на e-mail готову страховку. Пред’являти поліс можна в електронному вигляді. Також документ можна роздрукувати і залишити в машині.
  2. Автоцивілка (все включено). Подібний варіант страхування є комплексним, який складається з стандартного ОСАГО, добровільного страхування цивільної відповідальності і поліса КАСКО.
  3. Зелена карта. Електронна страховка Зелена карта дає право водієві на законне перетин кордону іноземної держави на особистому автомобілі. Замовити Грін кард можна, залишивши онлайн заявку або зв’язавшись з менеджерами нашої компанії.

Клієнти компанії можуть не сумніватися в автентичності отриманого страхового договору, адже його легальність підтверджується пунктом 2.1 ПДР. За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджерів нашого страхового агентства.

Похожие статьи

электронная виза
event_note
31.08.2021
Как застраховаться от COVID 19
event_note
31.08.2021
Какие товары и в каком количестве можно ввозить в Украину из-за границы? 🧳🚗✈️
event_note
2.12.2021
Путешествуете по миру на собственном авто?  Имеем для вас интересную информацию.
event_note
31.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів