Що потрібно для в'їзду до Туреччини? Де заповнювати електронну анкету?З 15.03 для в’їзду до Туреччини туристам необхідно заповнювати обов’язкову електронну анкету, крім цього, пред’явити негативний ПЛР-тест на COVID.

Анкета заповнюється на офіційному сайті МОЗ країни, за 72 години до вильоту.

Паперову анкету заповнювати по прильоту до країни тепер не треба.

 

Як повідомляє турецький уряд, дані надаються, “щоб захистити ваше здоров’я і здоров’я ваших близьких під час карантину”.

В анкеті в т.ч. вказується інформація для зв’язку з туристом при необхідності. На в’їзді до країни разом з негативним тестом перевірятимуть чи заповнили ви анкету.

“Якщо ви не заповнили анкету або внесли неправдиві дані про вас, до вас можуть застосувати юридичні та адміністративні санкції. Більш того, вам можуть не дозволити в’їзд до країни“, – повідомляє міністерство охорони здоров’я Туреччини.

Після заповнення, анкету треба або роздрукувати, або завантажити на телефон і пред’явити перед посадкою в літак разом з тестом англійською мовою.

Нагадуємо, що вимога негативного ПЛР-тесту на ковід для в’їжджаючих в країну подовжили до 26.05.2021 р, який необхідно робити протягом 72 годин перед поїздкою.

Чи буде послаблення вимог для приїжджих з настанням літнього сезону, ще невідомо.

Друзі, найоперативніша, корисна і свіжа інформація в нашому Telegram-каналі.

Підписуйся і будь в курсі новин!

Також корисно

Нова процедура отримання електронної візи
1.12.2020
Нова процедура отримання електронної візи
Порядок дій, при потраплянні у ДТП за кордоном.
12.02.2021
Порядок дій, при потраплянні у ДТП за кордоном.
ОСАГО в Харкові
18.09.2019
ОСАГО в Харкові
ОСЦПВ на мотоцикл
26.08.2019
ОСЦПВ на мотоцикл