Чи можна оформити туристичну (медичну) страховку перебуваючи за кордоном? - Green Travel Україна

Той, хто їде за кордон зобов’язаний мати туристичну страховку! – Так думає кожен, хто лише планує поїздку в іншу країну. Вивчивши питання про необхідність наявності страхування заспокоюється, адже для країн з якими в України є безвізовий режим воно маже бути не обов’язковим. А це мінус один пункт у довгому списку підготовки та витрат. Однак вже перебуваючи в іншій країні може виявитися, що попри деяку відсутність обов’язку складно обійтися без медичного страхування. І тут настає ще більше занепокоєння, пов’язане з проблемами, котрі виникли і дорожнечею послуг іноземних страховиків. Відкиньте всі хвилювання, Green Travel допоможе успішно розібратися в цьому питанні!

У яких випадках без туристичної страховки не обійтися?

Попри те, що для відвідування деяких країн без купівлі медичного страхування можна обійтися, воно все одно може знадобитися в певних випадках:

  • Усвідомлення необхідності власної безпеки, занепокоєння про здоров’я. Наявність поліса дає можливість скористатися необхідними екстреними послугами без витрачання великої грошової суми.
  • Отримання дозволу на тимчасове проживання, оформлення візи.
  • Навчання, працевлаштування і навіть деякі види розваг можуть стати недоступними без страховки.
  • Закінчилася дія поліса, а ви вирішили затриматися в іншій країні.

Чи є можливість оформити туристичну страховку перебуваючи за кордоном?

Не тільки виїжджаючи в іншу країну є можливість вигідно оформити поліс онлайн в українського страховика. Перебуваючи за кордоном також є можливість купити медичне страхування віддалено. Однак треба знати, що в такому випадку страхувальнику потрібно врахувати період, коли діє франшиза. Вона може бути 3-5 днів для одноразової та 7-8 днів для багаторазової поїздки. Загалом кожна компанія встановлює свій термін. Це означає, що цей період може не входити до спектра можливостей страхового пакета і до цього необхідно бути готовим.

Туристична страховка онлайн

  • Найбільша мережа клінік в ЄС
  • Цілодобова підтримка туристів
Чи можна оформити туристичну (медичну) страховку перебуваючи за кордоном?

Можно ли продлить медицинскую страховку находясь за границей?

Часто случается, когда действие страхового полиса заканчивается, а путешественник еще не планирует возвращаться. В таком случае можно продлить туристическое страхование онлайн, не прерывая действие полиса. Для этого понадобится обратиться в ту же компанию, в которой оформляли документ и подать заявку на его продление. Также нужно указать свой номер полиса, страну, в которой находитесь, причину продления.

Чи можна продовжити медичну страховку перебуваючи за кордоном?

Часто трапляється випадок, коли дія страхового поліса закінчується, а мандрівник ще не планує повертатися. У такому разі можна продовжити туристичне страхування онлайн, не перериваючи дію поліса. Для цього знадобиться звернутися в ту саму компанію, в якій оформляли документ і подати заявку на його продовження. Також потрібно вказати свій номер поліса, країну, в якій перебуваєте, причину продовження.

Висновок

Туристична страховка – важливий документ, без якого за кордоном доведеться оплачувати дорогі медичні послуги, а також неможливо піти вчитися, знайти роботу, розраховувати на візу, часом навіть винайняти житло. Тому, якщо вирішили оформити страхування, перебуваючи закордоном, – звертайтеся до професіоналів, котрі зможуть надати таку можливість у якій би точці світу ви б не перебували!

Схожі статті

Обязательно ли нужен туристический страховой полис украинцам для поездки в Европу?
15.09.2023
Чи потрібна медична страховка в Європі українцям?
5.12.2022
Туристичне страхування для дітей, які виїжджають або виїхали за кордон
13.09.2023
Донат за ЗСУ, звіт за березень 2024 року
3.04.2024
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів