Калькулятор ОСЦПВ 2021 - Розрахувати вартість страховки автомобіля онлайн (ОСАГО): Green Travel
loading

Калькулятор вартості ОСАГО в Україні

Страховий поліс ОСАГО від онлайн страхового агента Green Travel – це універсальне поєднання вигідних умов і якісного європейського сервісу. Щоб розрахувати вартість страховки на авто, вибрати відповідний тариф і купити поліс ОСЦПВ, вам знадобитися не більше 4 хвилин. А все завдяки зручному онлайн калькулятору автоцивілки, а також інтуїтивно зрозумілу систему оформлення замовлення. Ми цінуємо довгострокові відносини з клієнтами, тому забезпечуємо високий рівень обслуговування і надійності! Оцініть вже зараз переваги співпраці з онлайн страховим агентом Green Travel!

Розрахунок вартості страховки ОСЦПВ

Перейдіть в калькулятор ОСЦПВ на нашому сайті і внесіть запитувану інформацію. Вам потрібно вибрати зі списку тип транспортного засобу, дані про його реєстрацію, об’єм двигуна, а також вказати, є страхувальник юридичною або фізичною особою.

У калькуляторі передбачено поле для тих, хто має право на пільгову ціну (знижка 50% від страхового платежу). Таку знижку можуть отримати пенсіонери, учасники війни, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської аварії, та інваліди 2-ї групи.

Внісши всю інформацію, калькулятор в мить розрахує вартість ОСАГО в Києві і інших міста України.

Як оформити поліс ОСЦПВ не виходячи з дому

Процес оформлення електронного страхового поліса на нашому сайті здійснюється в 3 прості кроки:

 1. Розрахунок і вибір оптимального тарифу.
 2. Внесення повної інформації про автомобіль або іншому транспортному засобі, страхувальника та контактних даних.
 3. Вибір способу оплати. Ми пропонуємо різноманітні способи оплати для покупки страховки, тому ви точно зможете вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

На цьому процес замовлення автоцивілки онлайн завершено.

Якщо у вас виникнуть питання щодо використання калькулятора автоцивілки або того, як розрахувати вартість ОСЦПВ, зв’яжіться з нашими менеджерами, і вони допоможуть розібратися. Переконайтеся в перевагах покупки ОСЦПВ в компанії європейського рівня вже зараз!

Електронний поліс ОСЦПВ став доступний для водіїв з 2018 року, з моменту, коли були внесені правки закон дозволяють використовувати електронні версії автоцивілки.

У чому відмінність і переваги від паперової версії?

В першу чергу в способі оформлення – замовити і отримати електронну версію стало можливим не виходячи з дому, не тільки зі стаціонарного ПК але і з будь-якого смартфона, без візиту страховкою компанії, автономно і самостійно.

Після онлайн оплати карткою, ваш поліс вноситься в єдину базу моторно транспортного бюро України і з цієї миті ваше авто де-юре і де-факто застраховано.

Додатково ви отримуєте електронний шаблон поліса, який можна зберігати в телефоні, і в такому вигляді пред’явити його.

Крім зручності оформлення, ви отримуєте ще і істотну економію часу – адже оформити онлайн займає від 5 до 7 хвилин, а оформлення в офісі до 30-40 хв.

Другим аргументом на користь е-ОСАГО є ціна. Як правило, на такі види оформлення передбачені знижки від 10 до 15%.

Для оформлення електронного ОСЦПВ вам знадобитися:

 • паспорт і ІПН
 • техпаспорт на авто
 • банківська платіжна картка

Ніяких додаткових документів.

І в кінці хотілося б закликати – не боятися нововведень, і відкривати для себе нові і зручні способи оформлення документів.

Часто пряме врегулювання збитків по ОСЦПВ страхові компанії вказують як перевага в своєму пакеті. Чи так це, і в яких випадках це дуже корисна опція.

Пряме врегулювання – це Ваше право звернутися за компенсацією збитку при настанні ДТП і в разі якщо не ви винуватець, в ту страхову компанію, в якій застраховані ви, а не другий учасник.

Чому це дуже важлива опція. Вона захищає вас від безвідповідальних водіїв. Їх можна розділити на 3 групи:

 • Винуватець ДТП не має поліса ОСЦПВ. Так, на жаль таких ще досить, бажання заощадити або надія на те, що мене не торкнеться, в результаті поліса ОСЦПВ немає. А проблема виникає у вас. Немає страхової компанії, яка б покрила відповідальність за винного водія.
 • Крім відсутності ОСЦПВ можуть бути ще випадки, коли поліс придбаний у суперечливих СК, які не виконують свої зобов’язання, мають негативний рейтинг та інше. У вас ті ж складності і ризики отримати компенсацію.
 • І третя група: «Евробляхи». Кількість авто на єврономерах в Україні зростає щорічно, вже більше 10% аварій трапляються при їх участі. У повальної більшості у них немає поліса, вони не хочуть нести відповідальність, часто просто їдучи з місця ДТП. Зіткнувшись з такою групою ризику, без прямого врегулювання вам складно буде домогтися компенсації.

Пряме врегулювання входить в додатковий пакет і купується добровільно понад основного тарифу ОСЦПВ.

Європротокол в Україні запущений ще в 2011 році, але навіть сьогодні мало, хто знає як правильно його оформляти і в яких випадках. Давайте розглянемо докладніше.

Європротокол – це спрощений вид оформлення схеми ДТП, без виклику на місце аварії представників поліції, з подальшим зверненням за компенсацією в свою ж страхову компанію.

За яких умов можна використовувати Європротокол:

 1. Обидва учасники ДТП застраховані і мають поліси ОСАГО
 2. У аварії відсутні травмовані і постраждалі люди, пошкоджено тільки матеріальне
 3. Обидва учасники аварії згодні з причиною аварії, мають спільну думку про те, що трапилося
 4. У водіїв відсутні ознаки алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів.

Тільки при наявності всіх цих умов можна сміливо використовувати Європротокол. Якщо один з пунктів не дотримується, або у вас є підозра, що другий учасник знаходиться під впливом алкоголю, ліків або наркотиків – викликайте поліцію.

Максимальний розмір виплат по Європротоколу – 50 тис грн. У разі, якщо збиток перевищує 50 тис грн, не обходимо оформляти ДТП за участю органів поліі.

У разі оформлення ДТП за Європротоколом ви маєте право:

 1. Залишення місця ДТП
 2. Чи не зобов’язані повідомляти в поліцію про факт ДТП
 3. Звільняються від адміністративної відповідальності, передбаченої за спричинення ДТП
 4. Чи повинні не пізніше трьох робочих днів з дати ДТП звернутися зі своїм примірником заповненого європротоколу до страховика, з яким укладали договір ОСЦПВ.

Зразок Європротоколу:

Зразок Європротоколу ОСАГО

Список відомостей і документів для оформлення договору страхування ОСЦПВ онлайн

 • держномер авто;
 • серія, номер посвідчення водія, вказати, ким і коли він виданий;
 • ІПН;
 • адреса прописки;
 • телефон;
 • електронну адресу;
 • банківська карта.

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?

Існує окрема категорія громадян України, яким надається знижка в розмірі 50% на поліс.

До цієї групи входять:

 • Пенсіонери
 • Інваліди ІІ групи
 • Постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи
 • Учасники війни

Регламентується знижка згідно зі статтею 13 Закону України «Про ОСЦПВ»,

Оформити пільгову автоцивілку може тільки власник ТЗ, і управляти автомобілем повинен тільки він (при наявності відповідного посвідчення). Якщо авто буде керувати хтось інший (крім власника), необхідно оформляти страховий поліс без пільг.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1961-15#n87

Також, згідно із законодавством України від ОСЦПВ звільнено такі групи населення:

 • Учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Переваги та особи з інвалідністю внаслідок війни, які визначені законом.
 • особи з інвалідністю I групи, які особисто керують належними їм транспортними засобами.
 • особи, що керують транспортним засобом, що належить особі з інвалідністю I групи, в її присутності.

Завдяки можливості оформити поліс онлайн, не важливо в якому місті ви знаходитесь. Ми доставимо поліс в електронному або паперовому вигляді в будь-яке місто України:

Оформити поліс ОСЦПВ в: Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Кропивницького, Луцьку, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях

Питання по Автоцивілке

ОСЦПВ (Автоцивілка) – вид обов’язкового страхування для водіїв. Вартість поліса, покриття і ліміт відповідальності регулюється законодавством. Поліс діє виключно на території України. ОСЦПВ розшифровується як “Обов’язкове Страхування Цивільно-Правової Відповідальності”.

Це традиційний «паперовий» поліс ОСАГО (Автоцивілки), тільки в електронному вигляді. Електронний поліс автоцивілки має аналогічну юридичну силу як «паперовий поліс». Поліс формується в форматі PDF і має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ. Після оформлення діюча страховка висилається на e-mail клієнта. Перевірити поліс можна за посиланням.

Страхова сума покриття за полісом ОСЦПВ становить:

 • до 100 000 грн – покриття збитку, нанесеного майну
 • до 200 000 грн покриття шкоди, заподіяної життю та здоров’ю
 • до 50 000 грн покриття збитків за Європротоколом (без виклику поліції, без довідки ДАІ)

Слід пам’ятати, що при відшкодуванні шкоди, заподіяної майну потерпілих, страхове відшкодування завжди зменшується на суму франшизи, яка може становити до 2000 грн.

Згідно з розпорядженням №3631 від 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових услуг.

Кабінет міністрів України закріпив в правилах дорожнього руху право підтверджувати наявність страхового поліса ОСАЦВ на авто з екрану гаджета. Постанова КМУ прийнято 27 березня 2019 року.

Слід вказувати місто реєстрації ТЗ, а не місце експлуатації. Дані можна перевірити в тех. паспорті авто. Некоректне внесення інформації тягне за собою штраф.

Наявність і дійсність Вашого поліса можна перевірити двома способами:

 • По державному номеру автомобіля
 • По номеру електронного поліса

Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє дійсність Вашого поліса онлайн. Перевірити поліс самостійно можна за посиланням.

Щоб укласти договір страхування, власникам транспортних засобів необхідно надати такі відомості та документи:

 • держномер авто;
 • серія, номер посвідчення водія, вказати, ким і коли він виданий;
 • ІПН;
 • адреса прописки;
 • телефон;
 • електронна адреса;
 • банківська картка.

Відповідно до законів України абсолютно всі власники транспортних засобів, які використовуються в Україні, зобов’язані мати при собі страхові поліси.

Без страхування їздити не можна, тому ви зобов’язані оформити документи ще до реєстрації транспортного засобу. В крайньому випадку, це треба зробити не пізніше ніж через три дні після того, як придбали авто.

Чому потрібно замовити ОСЦПВ в Green Travel?

Інтернет забитий оголошеннями про можливість оформити ОСЦПВ онлайн. Але ми б хотіли звернути увагу на кілька деталей, які варто взяти до уваги, вибираючи де оформити і замовити поліс ОСАГО.

 1. Зручність оформлення. Сама процедура замовлення страховки, повинна бути максимально зрозуміла і зручна і займати не більше 10 хвилин. Погодьтеся, час зараз найцінніший ресурс, і витрачати його на розглядів заплутаних алгоритмів – останнє, що ми будемо робити.
 2. Можливість швидко дізнатися ціну і оплатити онлайн (картою або Приват24).
 3. Перше, що ми хочемо знати, перейшовши за посиланням, до початку замовлення – це ціна ОСАГО на наш автомобіль. Другою не менш важливою перевагою є реалізація оплати онлайн. До речі з оплатою проблеми у 70% сервісів, такої можливості або взагалі немає, або є складнощі із здійсненням.
 4. Надійність і безпеку ресурсу. Майте на увазі, ви вносите персональні дані, відправляєте документи, проводите операції з карткою, і в цьому випадку ви повинні бути впевнені в сервісі, яким плануєте користуватися.

Декілька порад:

Купуючи ОСЦПВ онлайн, звертайте увагу на перераховані вище поради. Користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Не женіться за ціною, намагайтеся купувати послугу в вузькоспеціалізованих компаніях, які давно на ринку, які знають нішу, продукт і клієнторієнтована.

Саме до таких ми відносимо сервіс Green Travel.

Кілька фактів про нас:

ОСАГО

більше 10 років на ринку і понад 7000 клієнтів;

ОСАГО

високий рейтинг і позитивні відгуки;

ОСАГО

85% клієнтів купують ОСЦПВ повторно;

ОСАГО

зручний калькулятор і можливість оформити замовлення зі смартфона;

ОСАГО

сучасний сервіс, підтримка в Viber, telegram, робота з електронним полісом;

ОСАГО

смс інформування на кожному етапі, захищена система оплати;

ОСАГО

100% гарантія повернення коштів;
Залишилися питання? Поставте їх нам!
Виталий Дунаев
Експерт зі страхування
vertical_align_top