🔥Увага КОНКУРС від Green travel - Green Travel Україна

Ми завжди були за автомобільні поддорожі  і зараз в нових умовах, коли авіа та залізничне сполучення зупинилося – поїздки на авто стануть мейнстрімом.Настав час пізнавати країни не по заповненим центральним площам туристичних міст. Саме час підкорювати нерозвіданні місця!И ось, що точно стане вам в пригоді – це гарний туристичний намет від компаніі Green Travel.Друзі, умови дуже прості:1. Підписатися (бути підписаним) на наші сторінки у  Facebook або Instagram2. Зробити Репост цього посту (або поділитися у сторіз у Instagram)3.Поставити Like і вказати у коментарі країну, до якої мрієте поїхати після зняття карантину.Переможця виберемо 22 травня 2020 о 14-00 у прямому ефірі   InstagramХай щястить!Green travel – национальный онлайн оператор “Зеленой карты” в Украине.
#greentravel #даруємопалатку #туризм #конкурс #giveaway
#travel

🔥Увага КОНКУРС від Green travel

Детальні умови та правила:

  1. Термін проведення акції с 07.05.2020 по 21.05.2020 (до 20-00).
  2. Переможець буде обраний зі списку участників, які виконали усі умови, з використанням програми random.org у прямому ефірі Інстаграм і після опублікований  на наших сторінках в Фейсбук та Інстаграм.
  3. Переможець тільки один.
  4. Профіль сторінки має бути відкритим, створений не раніше чим 3 місяці від дати старту конкурсу і містить минімум 1 публікацию.
  5. У якості головного приза – палатка “Mousson Link 2.”  (Зверніть увагу, намет на фото демонсттраційний)
  6. Приз буде відправленний за рахунок організатора  Новою Поштою в межах України. У випадку доставки за кордон – доставку оплачує отримувач.

Похожие статьи

📌 В Украине стартует проект «Электронная очередь при пересечении границы»
event_note
13.12.2021
зеленая карта в Крым
event_note
31.08.2021
Европейские школы для украинцев: выезжаем за границу на обучение
event_note
1.08.2022
Штрафы за езду без страховки
event_note
23.12.2019
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів