Страховка студентів за кордоном від Green Travel

Страхове агентство «GREEN TRAVEL» на професійному рівні займається оформленням офіційних страхових полісів для різних цілей. У тому числі ми пропонуємо нашим клієнтам скористатися унікальною пропозицією і оформити медичну страховку для студентів. Повірте, без подібного страхового продукту не обходиться жоден студент, який отримує освіту за кордоном.

Процес навчання може тривати по-різному – починаючи від кількох тижнів і закінчуючи роками. Протягом усього цього часу людина перебувати далеко від дому, в чужому і далекому державі. Часом отримати медичну яку правову допомогу досить складно на території іншої країни. Однак оформивши страховий поліс в компанії «GREEN TRAVEL», ви убезпечите своє здоров’я і убережетеся від непередбачених медичних витрат.

Умови страхування студентів

Подібна програма страхування поширюється на людей, які виїжджають за кордон з метою отримання освіти, вік яких становить від 15 до 28 років. Тривалість страхування може складати від 1 до 12 місяців. Оформивши страховий поліс, ви зможете застрахуватися від раптової хвороби, погіршення здоров’я або отримання травм, а також від НЕ навмисного заподіяння шкоди іншій особі.

Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів