Нові правила в'їзду до Словаччини для туристів - Green Travel Україна

📌 З 31 травня набирають чинності нові умови для в’їжджаючих в країну:

▪️ прибуваючи з країн, які знаходяться в зеленій зоні необхідно пройти обов’язковий 14-денний карантин, якого можна уникнути здавши текст на наявність COVID-19, також можна уникнути самоізоляції склавши тест на антитіла.

Звільняються від проходження карантину вакциновані громадяни, які перехворіли на коронавірус протягом останніх 180 днів і діти молодше 18 років.

▪️ приїжджаючи з червоної країни (Україна на даний момент знаходиться в цій зоні) необхідно пройти обов’язкову 14-денну самоізоляцію, яку можна достроково закінчити склавши тест RT-PCR після восьмого дня карантину.

▪️ прибуваючи з країн, що знаходяться в чорній зоні, необхідно пройти самоізоляцію, якої неможливо уникнути навіть при наявності негативних результатів тестів.

🟩 До країн, що знаходяться в зеленій зоні входять країни-члени Євросоюзу, а також держави, що не входять в ЄС, мають високий рівень вакцинації та сприятливу епідеміологічну ситуацію.

🟥 У червоній зоні держави, що не входять до Європейського Союзу, мають високий рівень захворюваності або епідеміологічну ситуацію, що різко погіршується, але які не мають небезпечні варіанти COVID.

⬛️ Чорні країни – держави, з поширенням небезпечних видів вірусу, а також країни, які мають сумнівні дані про рівень захворюваності або країни, дані про яких недоступні. Чорні країни – залишок держав, які не ввійшли в зелену і червону зони.

☝️ Загальні правила в’їзду:

• в’їжджаючи в Словаччину необхідно відразу зареєструватися на спеціальній платформі↗️, підтвердити реєстрацію при в’їзді і мати можливість зробити це за запитом під час перебування на території Словаччини.

• плануючи поїздку в Словаччину літаком, необхідно попередньо заповнити форму↗️.

Похожие статьи

Ця інформація допоможе вам вигідно застрахувати машину в Європі
event_note
23.05.2022
Европейские школы для украинцев: выезжаем за границу на обучение
event_note
1.08.2022
Как застраховать авто на еврономерах
event_note
31.08.2021
Купить ОСАГО на мотоцикл
event_note
30.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів