Нова процедура отримання електронної візи - Green Travel Україна
електронна віза


Для залучення в Україну іноземного капіталу, полегшення культурного обміну та розвитку туристичної галузі країни була реформована процедура отримання візи. Тепер це не звичайні паперові документи, а електронної візи (e-візи). Для отримання туристичної страховки нового зразка буде потрібно зареєструватися на офіційному інтернет-ресурсі МЗС України, заповнити анкету і завантажити необхідні документи (фотографії, скан-копії паспорта та запрошення). Потім потрібно оплатити банківською картою консульський збір і отримати готову e-візу на зазначену електронну пошту. Щоб скористатися електронною візою при в’їзді в Україну, потрібно тільки роздрукувати електронний документ на паперовому носії.

Відмінні риси електронної візи

Крім спрощеного процесу оформлення, e-викли мають і інші відмітні особливості:

  • заявник може скористатися терміновим порядком оформлення (в цьому випадку тариф подвоюється, а терміни оформлення скорочуються до 1 дня, при звичайному порядку тривалість оформлення складає 3 дні);
  • на додаток до звичайних візами з’являється документ для дворазового в’їзду;
  • знижені ставки консульського збору – за отримання разової візи доведеться віддати всього 20 доларів (раніше вона коштувала 85 доларів), дворазова віза обійдеться в 30 доларів.

З серпня перевагами електронної української візи можуть скористатися громадяни Індії, ПАР і Філіппін. Якщо пілотний проект виявиться успішним, в перспективі можливість оформити електронну українську візу отримають і громадяни інших держав. Завдяки новому механізму президент Зеленський прагне домогтися, щоб Україна у іноземних туристів асоціювалася з сучасними онлайн-сервісами, а не з довгими чергами в консульстві при оформленні дозволу на в’їзд.

Похожие статьи

Як оформити страховку у Польщі, Німеччині, Чехії?
event_note
6.06.2022
Для чего франшиза в страховке
event_note
30.08.2021
Путешествуете по миру на собственном авто?  Имеем для вас интересную информацию.
event_note
31.08.2021
Как рассчитывается стоимость полиса автострахования
event_note
31.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів