Ця інформація допоможе вам вигідно застрахувати машину в Європі - Green Travel Україна
Ця інформація допоможе вам вигідно застрахувати машину в Європі

У Європі зараз понад 5 млн українців і багато хто «тікав» від війни на своїх автівках. Якщо ви читаєте цей текст, то швидше за все ви також у числі цих людей.

За законом Європейського Союзу кожна машина має бути застрахована. Тому багато українців ще на кордоні із Польщею, Словаччиною, Румунією оформили безкоштовне страхування, яке надавали місцеві компанії. Термін дії цього поліса – 1-2 місяці, і зараз у багатьох він закінчується.

Що робити? Де краще оформити поліс? Звертатися до тих самих компаній або зробити онлайн зелену карту в Україні? Далі ми відповімо на ці питання, і ви оберете найвигіднішу пропозицію.

Страхування авто у Європі

У кожній країні Європи є страхові компанії, які оформляють автоцивілку для місцевих жителів. Українські машини вони зараз також страхують. Але чи вигідно це?

Особливості оформлення страхового полісу в Європі:

 • Обмежене переміщення Європою – якщо ви бажаєте поїхати в іншу країну Європи, то потрібно мати автоцивілку кожної країни, через яку проїжджатимете.
 • Вартість – у Польщі, наприклад, автоцивілка на рік коштує 400 євро. Залежно від країни вартість полісу може сягати 900 євро.
 • Термін дії – страхові компанії часто оформляють автоцивілку на рік, а якщо ви плануєте повертатися в Україну через півроку, то ви суттєво переплатите. Можна оформити страхування на 1 місяць, але тоді також буде велика переплата у загальній сумі.
 • Мова – для спілкування з фахівцем потрібно знати мову країни, в якій ви знаходитесь або англійську на досить високому рівні, щоб зрозуміти один одного.
 • Оплата – для оплати вам потрібна місцева валюта готівкою або наявність грошей на українській карті. Але в такому випадку з вашого рахунку списується сума та конвертується у валюту країни (злоті, крони чи євро), що теж призводить до переплати.

Якщо у вас не буде оформлена автоцивілка, то можете отримати штраф у розмірі від 150 євро до 1 тис. євро.

Оформлення зеленої карти в Україні

Досвідчені мандрівники знають, що для виїзду до Європи ще на території України можна оформити зелену карту. Це така ж автоцивілка, тільки у неї більше можливостей і за вартістю вона вигідніша.

Зелену карту можна оформити навіть у онлайн режимі. Тисніть сюди та читайте, як оформити поліс за 10 хвилин.

У чому переваги оформлення зеленої карти на території України?

Ми виділили 7 основних пунктів, які спрощують ваше життя:

 • Зелена карта поширюється на всі країни ЄС, на відміну від автоцивілки, яку ви оформляєте в одній країні.
 • Вартість страхування мінімум у 2 рази нижча. На рік поліс коштує 6299 грн, а це приблизно 200 євро. Нагадаємо, у Європі автоцивілка стартує від 400 євро.
 • Мінімальний термін оформлення страхування – 15 днів, а не місяць, як це пропонують європейські страхові компанії.
 • Швидкість оформлення – за допомогою сервісу Green Travel ви можете оформити страховку навіть о 12 годині ночі, отримати кваліфіковану допомогу від експерта зі страхування та за 2 хвилини після оплати на пошту прийде лист із офіційним полісом у PDF-форматі.
 • Поліс завжди під рукою, тому що зберігається у вашому телефоні або на будь-якому іншому пристрої.
 • Поліс набирає чинності в день оформлення, тому ви можете замовити зелену карту прямо перед проходженням кордону.
 • Онлайн оплата в національній валюті України, тобто конвертацій та переплат у вас не буде.

Тепер ви точно знаєте, що оформлення зеленої картки для українських машин набагато вигідніше, ніж покупка автоцивілки в Європі. А завдяки Green Travel ви можете застрахувати авто в день завершення попереднього полісу – обрати зручний термін дії, отримати можливість вільно пересуватись Європою та мати завжди під рукою офіційний електронний варіант зеленої карти.

Якщо стаття була вам корисна, обов’язково поділіться нею із друзями та знайомими, які також виїхали до Європи на своєму авто.

Похожие статьи

Наклейки на авто, на заднее стекло, в подарок
event_note
30.08.2021
🇸🇰 Новые правила въезда в Словакию для туристов
event_note
31.08.2021
Черногория открыта для украинцев даже без тестирования
event_note
30.08.2021
📌 В Украине стартует проект «Электронная очередь при пересечении границы»
event_note
13.12.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів