Бажаєте дізнатись більше про безпечне подорожування Європою? - Green Travel Україна

Багато людей знають, що для виїзду за кордон треба оформити поліс «Зелена карта». А навіщо? Які будуть наслідки, якщо його не буде? Та актуальне зараз – що робити, якщо термін полісу завершився, а ви ще у ЄС? На ці питання відповідей мало. Але ми виправимо ситуацію.

Поліс «Зелена карта» – обов’язкове страхування для Європи. У кожній країні ЄС прийнятий закон про обов’язкове страхування авто. Тому подорожуючим також треба виконувати цей закон. Можна оформлювати місцеву автоцивілку, але це не вигідно – можна переміщатися лише по одній країні, це дорого, багато часу займає та потрібно добре знання іноземної мови. Тому застрахувати авто краще ще на території України та вільно виїжджати за кордон.

На жаль, зараз цілі українців не такі приємні та багато хто вимушено виїжджає в ЄС. Спочатку «сусіди» дозволили не оформлювати зелену карту, а зараз і для кожного переселенця почав діяти закон про обов’язкове страхування.

Якщо полісу не буде, то доведеться платити штрафи. Green Travel зробив таблицю зі штрафами в основних країнах, де найбільше українців.

КраїнаШтраф
ПольщаВід 2800 до 5600 злотих
ЧехіяВід 1500 до 3000 крон
НімеччинаШтраф за рішенням суду та можливе ув’язнення до 6 місяців
ІталіяВід 848 до 3393 євро
ІспаніяДо 1500 євро та вилучення авто на штраф майданчик

Завдяки зеленій карті ви відчуваєте себе на дорогах впевнено, економите власні кошти та вільно подорожуєте. Якщо дія вашого поліса завершується або пройшов термін безкоштовного страхування від країни, що прийняла, то оформлюйте зелену карту онлайн.

Переходьте на сайт онлайн сервісу Green Travel – https://greentravel.ua/ua/stoimost-zelyonoj-karty/. Заповнюйте дані у калькулятор. Одразу бачите вартість страхування по бажаному терміну дії та саме для вашого авто. Оплачуєте через сервіс LiqPay за допомогою української картки. Через 2 хвилини поліс на вашій електронній пошті, а ви можете спокійно виїжджати у місто та не боятись штрафів.

У разі виникнення питань пишіть в онлайн чат на сайті або в телеграм-бот https://t.me/GreenTravel_insurance_bot. Наші експерти зі страхування 24/7 консультують та допомагають з оформлення зеленої карти.

З Green Travel безпечно їздити Європою.

Похожие статьи

🇸🇰 Новые правила въезда в Словакию для туристов
event_note
31.08.2021
Ця інформація допоможе вам вигідно застрахувати машину в Європі
event_note
23.05.2022
Как быстро оформить ДТП с помощью европротокола
event_note
30.08.2021
Розыгрыш призов от Green Travel!
event_note
31.08.2021
Чат-бот Greentravel-страхування в смартфоні
Перший в Україні чат-бот для купівлі, продовження та зберігання страхових полісів